Abone Ol

Esra Ezmeci’ye Soruldu: Kocamla swinger denemek istiyoruz

Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, cinsellik ve ilişki tavsiyelerinde bulunmaya devam ediyor.

Esra Ezmeci’ye Soruldu: Kocamla swinger denemek istiyoruz

Sosyal medya Instagram hesabını aktif kullanan ünlü psikoloğa gelen sorular da gündeme geliyor. Ezmeci'ye bir kadın takipçisi son olarak açık açık ne sordu.

Sosyal medya Instagram hesabı üzerinden soru-cevap yaparak adından söz ettiren Uzman Klinik Psikolog Esra Ezmeci, gelen sorulara verdiği yanıtlarla dikkat çekiyor.

Sosyal medya Instagram hesabından takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Ezmeci'ye açık açık sorulan sorular sosyal medyada gündem oluyor.

Esra Ezmeci'ye gelen iki soru öne çıktı. Biri "Kocam ablama bana aldığı sütyen ve dondan almış ablam da onla fotoğraf atmış" idi.

PİŞMAN OLUR MUYUZ? SORUSUNA YANIT

Gelen diğer soru çok cesurdu. Esra Ezmeci'ye takipçisi "Hocam eşimle swinger ilişki düşünüyoruz pişman olur muyuz?" sorusunu sordu.

Esra Ezmeci bu soruya "Böyle durumlara girmeyin farklılık fantezi arayışıyla ilişkinizden olabilirsiniz. Her zaman en güzeli normal olanı sevmeye çalışmak, heyecan ve farklılık arayışını başka kişilerde aramamak. Birçok danışmanım bu durum yüzünden evliliklerini sonladırdı" cevabını verdi.