MedyaFaresi MedyaFaresi

Esra Erol'un programında ilginç olay! Kocasına böbreğini verdi, aldatılınca geri istedi

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında ilginç bir olay yaşandı. Eşine böbreğini veren Maviş Erdoğan eşinin, en yakın arkadaşı C.A.'nın eşiyle kaçtığını söyledi.

Eklenme: 07 Şubat 2020 12:49 - Güncelleme: 07 Şubat 2020 13:21

Canlı yayında eşine çağrıda bulunan Maviş Erdoğan, böbreğini geri istedi. Eşi tarafından aldatılan Maviş Erdoğan aldığı yanıtla bir kez daha yıkıldı.

Esra Erol'un programın katılan Maviş Erdoğan, 2006 yılında evlendiği eşi için büyük bir fedakarlık yaptı. Gözünü bile kırpmadan 2009 yılında böbreğinin birini eşi Ahmet Erdoğan'a verdi. 1 çocukları olan çiftin yuvası ise 2019 yılının Nisan ayında çatırdadı.

EN YAKIN ARKADAŞININ EŞİYLE KAÇTI!

Eşinin böbreğiyle hayata tutunan Ahmet Erdoğan, en yakın arkadaşı C.A.'nın eşi A.A. ile kaçarak kendisine böbreğini veren eşini ve çocuğunu terk etti. Tek böbreğiyle yaşam mücadelesi veren ve birçok sağlık problemleriyle başa çıkmaya çalışan Maviş Erdoğan ise soluğu Esra Erol'da programında aldı.

CANLI YAYINDA BÖBREĞİNİ GERİ İSTEDİ!

Böbreğini verdiği eşinin ihanetiyle sarsılan genç kadın Esra Erol'un programına katılarak eşine “böbreğimi geri ver” çağrısında bulundu. Yayına bağlanan eşi Ahmet Erdoğan ise “vermeseydin” diyerek izleyicileri şoke etti. En yakın arkadaşının eşi olan A.A. ile ilişkilerini doğrulayan Ahmet Erdoğan izleyicinin büyük tepsini çekti. Tek böbreğiyle yaşam mücadelesi veren ve 11 yaşındaki oğluyla ortada kalan Maviş Erdoğan ise, “Canımı verdim, canımı aldı” diyerek gözyaşlarına boğuldu. Bu ihaneti sindiremediğini söyleyen genç kadın “böbreğimi nasıl verdiysem öyle de geri istiyorum” diyerek isyan etti.

İşte o video...