Abone Ol

Eski AKP'li Bakandan Olay Yaratacak Sözler! Çöp Çatanlar Bitiriyor Bizi...

17-25 Aralık soruşturmalarında hakkındaki iddialar nedeniyle görevinden istifa eden eski bakan Erdoğan Bayraktar, AK Parti içindeki bazı kesimleri hedef alan paylaşım yaptı.

Eski AKP'li Bakandan Olay Yaratacak Sözler!

Eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, liyakatın ve sorgulamanın önemine dikkat çeken mesajlar paylaştı. Bayraktar AK Parti içindeki bazı kesimleri hedef alarak, "Açıkgözler, tatlı su kurnazları, tüfekçiler, çöp çatanlar ve çalışmadan edinenler bitiriyor bizi" ifadesini kullandı.

Twitter hesabından yaptığı sözkonusu ilk paylaşımına gülme ikonuyla başlaması dikkat çeken Bayraktar,  “İlahi nizamda bir erdem olan sorgulamadan kayıtsız şartsız iman etme ilkesini beşeri sistemlerde de uygulamaya kalkarsanız sonuç hiç verimli olmaz. Hiçbir şeyi sorgulamayanlardan oluşan toplumlar sürekli kandırılmaya mahkumdur” dedi.

Bayraktar ikinci paylaşımında ise “Tavassutla iş yapmanın birçok mahsurları var... Referanslara ve de verilere bakılmalı. Nasıl iş yapabilirim, nasıl faydalı olurum diye mücadele edenler varken; Açıkgözler, tatlı su kurnazları, tüfekçiler, çöp çatanlar ve çalışmadan edinenler bitiriyor bizi...” diye yazdı.

Eski AKP'li Bakandan Olay Yaratacak Sözler! Çöp Çatanlar Bitiriyor Bizi... - Resim: 1