Abone Ol

Kocası boğarak öldürecekti: Genç kadını polis kurtardı

Kütahya'da bir daireden gelen imdat çığlıkları sonucu olay yerine gelen polis ekiplerinin kapıyı açması sonucu eşini boğarak öldürmek isteyen adamı etkisiz hale getirdi.

Kocası boğarak öldürecekti: Genç kadını polis kurtardı

Kütahya'da eşi tarafından boğularak öldürülmek istenen kadını polis ekipleri kurtardı.

KAPI AÇILINCA MUKAVEMET GÖSTEREN KOCA ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ

Edinilen bilgiye göre, 112 Acil Çağrı Merkezi'ne, Meydan Mahallesi Behdioğlu Sokak'taki bir apartmanın dairesinden imdat çağlıkları geldiği ihbarı yapıldı. Kısa sürede olay yerine intikal eden ekipler, kapıyı defalarca çalmasına rağmen kapı açılmadı. Bunun üzerine nöbetçi savcı da bilgilendirilerek olay yerine çilingir çağrıldı. Kapının açılmasıyla polise mukavemet gösteren kişi yere yatırılarak kelepçelendi.

ANİDEN BOĞAZIMA SARILDI, HER GÜN BANA ŞİDDET UYGULUYOR

Polis, odaya kilitlenen 36 yaşındaki 2 çocuk annesi Kübra Kavak'ı kurtararak tedavi için ambulansa götürdü. Kavak'ın yüzü ve boğazındaki şiddet izleri kameralara böyle yansıdı. Eşi M.H.K. (38) ile 16 yıllık evli olduğunu belirten Küba Kavak, "Eşim bana sürekli şiddet uyguluyor. Aniden boğazıma sarıldı. Sürekli alkol alıyor. Her gün bana şiddet uyguluyor" dedi.

Kocası boğarak öldürecekti: Genç kadını polis kurtardı - Resim: 1

KOCA GÖZALTINA ALINDI

Kübra Kavak, evlatları 8 yaşındaki Esma Nur, 10 yaşındaki Cemal Emir ile birlikte ifadeleri alınmak üzere emniyete götürüldü. Esnaf olduğunu söyleyen koca M.H.K. gözaltına alındı.

(İHA)