Abone Ol

Ertuğrul Özkök'ten Ozan Güven'e: Nedir bu yahu!

Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök, bugünkü yazısında sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı iddiasıyla eleştiri oklarının hedefi olan oyuncu Ozan Güven hakkında düşüncelerini kaleme aldı.

Ertuğrul Özkök'ten Ozan Güven'e: Nedir bu yahu!

Ozan Güven'in öfke sorunu olduğunu ve daha önce de gazetecilere saldırdığını hatırlatan Özkök, Ozan Güven'e, "Hiçbir bahaneye sığınma... Çık, amasız mamasız özür dile... Sonra bir öfke kliniğine yat. Eline, diline, yumruğuna, tekmene, tokadına hâkim oluncaya kadar çıkma oradan. Görünme insan içinde" tavsiyesinde bulundu.

İşte Özkök'ün bugünkü yazısının ilgili bölümü:

Türkiye’nin en ünlü aktörlerinden birisin... Sinemadan, reklamdan, oradan buradan çok iyi para kazanıyorsun...

Haline, tavrına, edana, duruşuna baksan, modern bir insan gibi duruyorsun...


Nedir bu yahu...

Kadın dövmek...İnsana saldırmak...

Hangi bahaneyi uydursan kalkamazsın altından... Hangi gerekçeye sığınmaya kalksan sığmazsın o elbiseye...

Bak kardeşim... Senin ciddi bir öfke sorunun var... Daha önce gazetecilere yaptığını gördük... Şimdi kadına... Beni şaşırtmadı...

Çık, amasız mamasız özür dile...

Sonra bir öfke kliniğine yat. Eline, diline, yumruğuna, tekmene, tokadına hâkim oluncaya kadar çıkma oradan. Görünme insan içinde...

Neler yaşandı?

Oyuncu Ozan Güven ve sosyal medya uzmanı Deniz Bulutsuz’un ilişkisi olaylı bitti. İddiaya göre 45 yaşındaki oyuncu, kendisinden 17 yaş küçük sevgilisiyle 13 Haziran’da Levent’teki evinde kavga etti. Güven’in kendisini dövdüğünü öne süren Bulutsuz, İstanbul Aile Mahkemesi’ne başvurdu.

Avukatı aracılığıyla korunma talebiyle dilekçe veren genç kadın, baygınlık geçirdikten sonra da Güven’in şiddeti sürdürdüğünü iddia etti. Dilekçede, “Bulutsuz, Güven’in taşkınlıklarına tepki verince şiddet görmüştür. Yüzünde ve vücudunda morluklar oluşmuştur” denildi.

Güven ise Bulutsuz’un saldırısına uğradığını iddia ederek “Beni kariyerimi bitirmekle tehdit etti” diyor.

Yazının devamı için TIKLAYIN