MedyaFaresi MedyaFaresi

Erkek Arkadaşından Evde Tayt Giydiği için Şiddet Gören Genç Kız İsyan Etti

Sosyal medya hesabı üzerinden darp edildiğini söyleyen ve sesini duyurmaya çalışan Başak Ermiş, "Kendi evimde tayt giydiğim için oldu." dedi.

Eklenme: 06 Haziran 2021 21:48 - Güncelleme: 06 Haziran 2021 22:01

Sosyal paylaşım platformu TikTok üzerinde paylaşım yapan Başak Ermiş isimli genç kız, erkek arkadaşının şiddetine maruz kaldığını söyledi.

Başar Ermiş, erkek arkadaşının kendisini 'tayt giydiği' gerekçesiyle darp ettiğini belirtti. Genç kız, Twitter paylaşımında ise "Arkadaşlar baştan anlatıyorum. Kendi evimde tayt giydiğim için oldu bu olay. Ve 3 aydır kendisine bakıyorum kira olsun yemeği uçak biletleri taksileri. Sürekli bir şeyler aldım. Babası ömrü hayatı boyunca bu kadar bakmamıştır. Besle kargayı oysun gözünü işte ne diyebilirim ki. Soran olursa iyiyim darp raporu aldım annemin evine döndüm. Geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkür ederim" dedi.

"HERKES UYARDI"

Ermiş, daha sonra bir paylaşım yaparak, "Yemin ederim çevremdeki herkes uyardı. Birkaç güne cinayet haberlerinde görürüz diye ama inanmadım" ifadelerini kullandı.

ROL ALDIĞI SAHNEYİ PAYLAŞTI

Ermiş, erkek arkadaşı Can T. isimli şahsın rol aldığı 'Sokağın Çocukları' dizisinin cezaevi sahnesindeki bir fotoğrafını paylaşıp "Umarım nasip olur seni şöyle görmek" dedi.

Genç kızın paylaşımının ardından sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüdü.