MedyaFaresi MedyaFaresi

Erdoğan'ın Müslüm Gürses Hatası: Orhan Gencebay'a teşekkür etti

AK Parti Adana kongresine canlı bağlantıyla katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, fonda çalan Müslüm Gürses şarkısını Orhan Gencebay'ın zannedip "Orhan Baba'ya ve eşine selamlarımı gönderiyorum"

Eklenme: 01 Şubat 2021 15:41 - Güncelleme: 01 Şubat 2021 16:41AK Parti Adana kongresine canlı bağlantıyla katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, fonda çalan Müslüm Gürses şarkısını Orhan Gencebay'ın zannedip "Orhan Baba'ya ve eşine selamlarımı gönderiyorum" dedi. Bir süre sonra hatasını fark eden Erdoğan, "Bu vesileyle Müslüm Baba'ya da bir selam göndermekte fayda var." ifadelerini kullandı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan canlı bağlantıyla AK Parti Adana, Antalya, Bursa ve Muğla il kongrelerine video konferansla katıldı.

"HASRET KALMIŞIZ BUNLARA"
Gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı, Adana'yla bağlantıda olduğu sırada çalan Müslüm Gürses'in "Seni Yazdım" şarkısını çok beğenerek bir kez daha çaldırdı. Bu sürpriz karşısında şaşıran ve gülümseyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Hasret kalmışız bunlara" dedi.

MÜSLÜM GÜRSES YERİNE ORHAN GENCEBAY'I ANDI
Ardından sözü tekrar alan ve "Bir tarafta Orhan Baba, bir tarafta marşlarımız, maşallah… Orhan Baba'ya ve eşine selamlarımı gönderiyorum" diyen Erdoğan, şarkının gerçek sahibini hatırlayarak "Bu vesileyle Müslüm Baba'ya da bir selam göndermekte fayda var." ifadelerini kullandı.