MedyaFaresi MedyaFaresi

Erdoğan'ın kuzeninden Yenişafak yazarına: Salak demenize eyvallah da...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kuzeni Cengiz Er'in sahibi olduğu SüperHaber ile Yeni Şafak yazarı Yusuf Kaplan arasındaki ''Erdoğan'a tehdit'' tartışması devam ediyor.

Eklenme: 05 Ağustos 2020 19:41 - Güncelleme: 05 Ağustos 2020 21:59

Yenişafak’ta “Erdoğan İstanbul Sözleşmesi’ni Çöpe Atmalı” başlıklı bir yazı kaleme alan Yusuf Kaplan, “Eğer İstanbul Sözleşmesi’ni kaldırıp çöpe atmazsa, sonunu hazırlamış olur” demişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kuzeni Cengiz Er'in sahibi olduğu Süperhaber sitesi ise Kaplan’ın yazısını, “Yusuf Kaplan’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a açık tehdit” başlığıyla haberleştirmişti.

Sosyal medya hesabından SüperHaber’e yanıt veren Kaplan ise, “’Erdoğan'ı tehdit ediyor’ diyerek bana saldıranları Allah'a havale ediyorum” demişti. Kaplan devamında, “Oysa hükümetin en tepesinden ülkenin en ücra köşesine kadar dertli ne çok insan aradı ‘hocam dost böyle olur, zor zamanda kırıp dökmeden bilgece uyarır’ diyerek tebrik etti. Gölge etmeyin yeter artık” ifadelerini kullanmıştı.

Yusuf Kaplan, "Benim yazımdan Erdoğan'a tehdit çıkaran ya salaktır ya da asalak!" derken, Kaplan'a yanıt, Cengiz Er'den geldi.

"SALAK DEMENİZE EYVALLAH DA..."

Cengiz Er, devam eden kavgada, Kaplan'ın sosyal medya paylaşımını alıntılayarak, bir yanıt verdi.

Er, Kaplan'ın sözleri için, "Allah iyiliğinizi versin hocam. Salak demenize eyvallah da asalak demeyeydiniz iyiydi. Canınız sağolsun" diye belirtti.

İşte o paylaşım: