Abone Ol

Erdoğan'ın Kulağına Canlı Yayında Değiliz Uyarısı Yaptı ama O Anlar Canlı Yayına Yansıdı

Bilim Kurulu toplantısı kararlarını açıklamak üzere kameralar karşısına geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan'a müdahale eden görevlinin "Sayın Cumhurbaşkanım şu anda canlı yayında değiliz" sözleri canlı yayına yansıdı...

Erdoğan'ın Kulağına Canlı Yayında Değiliz Uyarısı Yaptı ama O Anlar Canlı Yayına Yansıdı

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile Bilim Kurulu toplantısı sonrası kameralar karşısına geçti. AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, salgının etkisini yitirdiğini ve alınan yeni kararları duyurdu.

ERDOĞAN'I CANLI YAYINDA UYARDI

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, konuşmaya başladığı anda ilginç bir gelişme yaşandı. Yayına müdahale eden bir görevli, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kulağına eğilerek "Sayın Cumhurbaşkanım şu anda canlı yayında değiliz" diyerek uyardı. Ancak o anlar, televizyon ekranlarında canlı olarak verildi.

"MASKE YASAĞI KALKTI"

Bilim Kurulu'nun son kez toplandığını belirten AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "3 yıldır çeşitli kapsamlarda uygulanan kapalı mekanlarda maske zorunluluğu kaldırılmıştır. Sadece toplu taşıma araçları ile sağlık kuruluşlarında maske uygulaması vakalar 1000'in altına düşene kadar devam edecektir. İleri yaşlardaki kişiler ile kronik hastalığı olanların maske kullanmaya devam etmeleri yönündedir" açıklamasında bulundu.