MedyaFaresi MedyaFaresi

Erdoğan Fırçaladı: Burada müzik yok mu?

Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Artvin olağan il kongresindeki salondaki sönük havayı görünce Burada müzik yok mu?' diyerek rahatsızlığını dile getirdi.

Eklenme: 04 Şubat 2021 00:32 - Güncelleme: 04 Şubat 2021 09:00

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Artvin-Bilecik-Çankırı-Gaziantep-Iğdır 7'nci olağan il kongrelerine AK Parti Genel Merkezi'nden canlı bağlantıyla katılıyor.

Erdoğan'ın Artvin bağlantısında salondaki sönük hava dikkatlerden kaçmadı. Bu durumdan rahatsızlık duyan Cumhurbaşkanı, yanındaki görevlilere dönerek "Burada müzik yok mu?" dedi. Erdoğan'ın bu ifadesinden kısa bir süre sonra salonda "Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi" isimli şarkı çalındı

Artvin'den sonra Bilecik kongresine bağlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ise burada bir sürpriz bekliyordu.

Kameraların çevrildiği Bilecik'te tüm parti teşkilatının ayakta hep bir ağızdan "Haydi Söyle" şarkısına eşlik ettiği görüldü.

Öte yandan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan geçtiğimiz günlerde canlı bağlantı ile katıldığı AK Parti Adana il kongresinde çalan Müslüm Gürses'in "Seni Yazdım" şarkısını çok beğenerek bir kez daha çaldırmış; "Hasret kalmışız bunlara" ifadelerini kullanmıştı.