Abone Ol

Engin Altan Düzyatan sevişirken koli bandı kullanmış!

MEDYAFARESİ VİDEO- Habertürk'ten Esin Övet, Engin Altan Düzyatan'ın 'Aziz Ayşe' filmindeki sevişme sahnelerinin sırrını ortaya çıkardı.

Engin Altan Düzyatan sevişirken koli bandı kullanmış!

İŞTE O FİLMİN FRAGMANI -VİDEO--

Beren Saat'in geçtiğimiz yıllarda yaptığı "Sette sevişirken araya yastık koyuyoruz" açıklamasından sonra Engin Altan Düzyatan'ın da 'Aziz Ayşe' filminde koli bandı kullandığı ortaya çıktı.

GALAYA BİLE KATILMADI
Sevgilisi Özge Özpirinçci'den ayrıldığı için morali hayli bozuk alan Engin Altan Düzyatan, bir yandan da 1 Kasım'da vizyona giren 'Aziz Ayşe' filmindeki erotik sahneleri yüzünden sıkıntılı günler geçiriyor. İddialı sevişme sahneleriyle gündeme gelmemek için beş yıl önce çektiği filmin galasına bile katılmayan Düzyatan, konuyla ilgili konuşmaktan da ısrarla kaçınıyor.

KOLİ BANDI YAPIŞTIRDI
Elfe Uluç'un yönettiği filmdeki sahnelerden çok utandığı öğrenilen Düzyatan'ın rol arkadaşı Feride Çetin'le sevişme sahnelerini çekerken koli bandı kullandığının ortaya çıkması gündeme bomba gibi düştü. Geçtiğimiz yıllarda Beren Saat, "Sette sevişirken aramıza yastık koyuyoruz" demiş, Saat'in bu açıklaması günlerce konuşulmuştu. Aziz Ayşe filminde ise Düzyatan'ın ereksiyon olmamak için cinsel organına koli bandı yapıştırdığı ortaya çıktı.

Esin Övet / Habertürk

ÜNLÜ ÇİFT NEDEN AYRILDI?

ÖZGE ÖZPİRİNÇÇİ VE ENGİN ALTAN NİŞANINDAN İLK GÖRÜNTÜLER FOTO GALERİ

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ'YE CAHİDE'DE MUHTEŞEM DOĞUMGÜNÜ FOTO GALERİ

ÖZGE'DEN İLAN-I AŞK İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Beyaz'da Engin Altan skeci! Ünlüler adına beste yaparsa.. VİDEO

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ'NİN ZOR ANLARI.. FOTO GALERİ

ÖZGE ÇEŞME'DE TATİL YAPIYOR.. FOTO GALERİ

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ FOTOĞRAFLARI.. FOTO GALERİ

ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ MODEL OLDU.. FOTO GALERİ