Abone Ol

Emre Mor'dan beklenen açıklama geldi!

Milli Takımımızın genç yıldızı Emre Mor, "Fatih hocama asla ters tepkim olamaz. Kötü futboldan dolayı hayal kırıklığı yaşadım. Tepkim kendimeydi." dedi.

Emre Mor'dan beklenen açıklama geldi!

A Milli Takım'ın genç yıldızı Emre Mor, Hırvatistan maçında Türkiye FutbolDirektörü Fatih Terim ile yaşadığı tartışma hakkında açıklamalarda bulundu.

Oyundan alındığı için Fatih Terim'e tepki göstermesinin söz konusu olmadığını vurgulayan Emre Mor, Türkiye'nin hayretle izlediği anlarda neler yaşandığını ve pişmanlığını şöyle itiraf etti:

"Oyundan alınmama bir tepki vermedim, iyi oynayamadığım için kendime kızdım. Daha iyi olabilme düşüncesi ve kötü futboldan dolayı yaşadığım hayal kırıklığı sonrası kendimle hesaplaştığım bir andı. Bunun farklı yerlere çekilmesini istemiyorum. Fatih hocama asla ters bir hareketim olamaz.

"TEK ÜZÜNTÜM YETERLİ DESTEĞİ VEREMEMEKTİ"

Tek üzüntüm bana destek veren, baba gibi gördüğüm Fatih Terim'e ve takım arkadaşım olan abilerime yeterli desteği verememekti. Şu anda tek arzum bana verilen bu desteğin karşılığını verebilmek. Üzerimde bu sorumluluğun baskısını hissediyorum.

Soyunma odasını terk ettiğim yönündeki haberlere gelecek olursak böyle bir şey söz konusu dahi değil. Almanya'ya dönecek diğer oyuncu abilerimle beraber çıktım ve uçağa gittim.

"PERFORMANSIYLA KONUŞULAN EMRE OLARAK ANILMAK İSTİYORUM"

Menajerim Muzzi Özcan ve Nuri Şahin abimle birlikte Almanya'ya döndük. Bu tarz polemiklerle değil, sadece performansıyla konuşulan bir Emre olarak anılmak istiyorum.

NELER YAŞANMIŞTI?

Emre Mor, Hırvatistan maçının 84. dakikasında oyundan alınmasının ardından sinirli hareketlerle elindeki su şişesini fırlatmış, daha da kulübedeki koltuklara değil yere oturmuştu. Fatih Terim de bu hareketleri nedeniyle genç oyuncuyu soyunma odasına göndermişti.