MedyaFaresi MedyaFaresi

Emniyetten o fotoğrafa ilginç açıklama

Trabzon’da dün tartışma yaratan fotoğrafa açıklama getirildi.

Eklenme: 17 Mart 2019 22:10 - Güncelleme: 17 Mart 2019 22:12

Sosyal medyada yayılan ve “Burası parti binası değil. Trabzon Çarşıbaşı Emniyet Karakolu. Devlet bir partiye çalışıyor” başlığı ile paylaşılan fotoğrafın asılsız olduğu kaydedildi.

AKP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu’nun afişinin asıldığı binanın tamamen Çarşıbaşı Belediyesine ait olduğu kaydedilen açıklamada, sade alt katın emniyet merkezi amirliği olarak kullanıldığı belirtildi.

Konuyla ilgili Trabzon İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Bazı sosyal medya hesapların da “Burası parti binası değil. Trabzon Çarşıbaşı Emniyet Karakolu. Devlet bir partiye çalışıyor”şeklinde haberlerin çıkması üzerine açıklama yapıldı.

61saat haber sitesinde yer alan habere göre açıklamada, konunun asılsız olduğu, gerçeği yansıtmadığı, Çarşıbaşı Belediyesine ait binanın en üst katına, Büyükşehir Belediye Başkan Adayına ait bir afişin asıldığı, asılı binanın tamamen belediyeye ait olduğu, en alt katının ise Polis Merkezi Amirliği olarak kullanıldığı ve sosyal medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

En Çok Okunan Haberler