Abone Ol

Eljif Elmas'ın Menajerinden Olay Paylaşım: P*ç Gibi Kapıda Bıraktınız

Fenerbahçe'nin eski başkanı Aziz Yıldırım'ın basın toplantısı gündemi yıktı. Yıldırım'ın, "Getirdiğimiz topçulardan 50 milyon euroluk satış yaptın" sözlerinin ardından Eljif Elmas'ın menajerinden ağır sözler içeren bir paylaşım geldi.

Eljif Elmas'ın Menajerinden Olay Paylaşım: P*ç Gibi Kapıda Bıraktınız

Aziz Yıldırım'ın olay açıklamalarının ardından ortalık alev aldı. Yaklaşık 3 saatlik basın toplantısında Aziz Yıldırım, Ali Koç ve yönetimine demediğini bırakmadı. Ali Koç'un 3 yıllık dönemdeki hemen hemen her icraatini eleştiren Yıldırım'ın sözleri başka noktalardan da tepki çekti.

"50 MİLYON EUROLUK SATIŞ YAPILDI"

Yıldırım, "Bizim getirdiğimiz oyunculardan 50 milyon euroluk satış yapıldı. 500 milyon dolar para girdi. 50 küsür tane futbolcu aldın. Yalan söylüyorsun" sözlerine scoutluk yapan ve Eljif Elmas'ın temsilcisi olan Erdal Vahit'ten sert tepki geldi. Vahit, "Getirdiklerini sattı doğru da getirenler ne oldu? Çok sinirleniyorum... 4 senedir ne çektiğimi bir Allah bir ben bilirim... Film şeridi gibi geçti gözümün önünden... O kapıda p*ç gibi bırakıldığım günü de... Neyse..." sözleriyle dert yandı.

ELJİF ELMAS'I KULÜBE KAZANDIRDI

Futbol insanı Erdal Vahid, özellikle Balkanlar'daki genç futbolculara çok hakim ve o piyasayı yakından tanıyor. Eljif Elmas'ı Fenerbahçe'ye önerip, çok uygun bir maliyetle kulübe kazandırdı. Eljif Elmas, Ali Koç'un ilk senesinde birçok maçta 90 dakika oynadıktan sonra 16.5 milyon euro bedelle Napoli'ye satıldı. Aziz Yıldırım'ın, "Getirdiğimiz futbolculardan 50 milyon dolarlık satış yapıldı" sözleri sonrası Vahid'den böyle bir paylaşım geldi.

Eljif Elmas'ın Menajerinden Olay Paylaşım: P*ç Gibi Kapıda Bıraktınız - Resim: 1