MedyaFaresi MedyaFaresi

Elçin Sangu ile Barış Arduç'un filmi Mutluluk Zamanı'nın fragmanı yayında

Romantik komedi Mutluluk Zamanı'nın fragmanı görücüye çıktı.

Eklenme: 19 Ekim 2017 23:10 - Güncelleme: 19 Ekim 2017 23:15

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç ve Cengiz Bozkurt’un paylaştığı romantik komedi sinema filmi ‘Mutluluk Zamanı'nın fragmanı görücüye çıktı.

Yapımını NuLook’un, yapımcılığını Muzaffer Yıldırım’ın yaptığı, yönetmenliğini Şenol Sönmez'in, senaryosunu ise ünlü oyuncu Buğra Gülsoy ve Ali Erkan Ersezer'in kaleme aldığı ‘Mutluluk Zamanı’nın fragmanı dikkat çekti.

Mutluluğun kusursuz bir hayattan geçtiğine inanan Mert (Barış Arduç) ve aşktan uzak durmayı seçen heykeltıraş Ada'nın (Elçin Sangu) hikayesini konu alan filmde kendi kusursuz hayatını kuran Mert’in, Ada'yla tanıştığı gün tüm ezberleri bozuluyor.

Çekimleri İstanbul ve Heybeliada’da 7 haftada gerçekleştirilen ‘Mutluluk Zamanı’ etkileyici hikayesi ve prodüksiyonuyla dikkat çekiyor.

Mutluluk Zamanı 10 Kasım'da vizyonda olacak.

İşte o fragman:‘Mutluluk Zamanı’ Hikaye

Asıl sevginin, mükemmeliyette değil kusurların içinde saklı olduğunun anlatıldığı ‘Mutluluk Zamanı' filminde; geçmişiyle yüzleşmeden kendi 'Mükemmel' hayatını yaratan Mert (Barış Arduç) ve tüm hayatını abisinin mutluluğu üzerine kuran Ada'nın (Elçin Sangu) hikayesi en romantik haliyle beyaz perdeye aktarılıyor.