Abone Ol

Ekin Olcayto kovulma sebebinin Ali Ağaoğlu programı olduğunu söyledi

Geride bıraktığımız Nisan ayında program yapmaya başladığı CNN Türk'ten kovulan Ekin Olcayto, işten çıkarılma sebebi olarak iş adamı Ali Ağaoğlu'nun paralarını saydığı programı gösterdi.

Ağaoğlu'nun cüzdanı Olcayto'yu işinden etti!

Sunucu Ekin Olcayto bir ay önce kadrosuna katıldığı CNN Türk’ten kovuldu. 30 Nisan’da CNN Türk’te “Bazı Şeyler” isimli programı sunmaya başlayan Ekin Olcayto 23 gün sonra programdan kovulduğunu öğrendi. Olcayto’nun bu sürpriz işten çıkarılmayla ilgili yaptığı açıklama ise son derece şaşırtıcı oldu. Olcayto açıklamasında Ağaoğlu ile diyaloğu nedeniyle kovulduğunu açıkladı ve kararın kendisi için de sürpriz olduğunu söyledi. İddiaya göre Olcayto’nun konuk olarak aldığı Ali Ağaoğlu’na “Cebinizde ne kadar para var” sorusunu yöneltmesi ve bu soru üzerine de ünlü iş adamının cebindeki parayı çıkarıp Olcayto’ya saydırması kanal yönetimini rahatsız etti.

Ekin Olcayto kovulma sebebinin Ali Ağaoğlu programı olduğunu söyledi - Resim: 1Ali Ağaoğlu canlı yayında cebindeki parayı saydırdı

“CNNTürk’le yollarımız ayrıldı. Programla ilgili karar benim için de sürpriz oldu. Çünkü reytinglerimiz gayet iyi gidiyordu. Bana gerekçe olarak, ilk programda Ali Ağaoğlu’yla yaşanan kısa bir diyalog söylendi. Programımız haber kanalında yayınlanan ama siyaset konuşulmayan bir programdı. Hayatın öteki renklerini ekrana taşıyordu. Yeni bir açılımdı. Belki de bu açılım fikrinden vazgeçildi. Aynı çizgideki işleri farklı mecralarda yapmaya devam edecegim. Başka bir TV kanalında yeni projelerle yakında görüşmek üzere.”

Ekin Olcayto kovulma sebebinin Ali Ağaoğlu programı olduğunu söyledi - Resim: 2

sözcü