Abone Ol

Eda Ece, Danilo Zanna ile Aşk İddialarına Sert Çıkış

Muhabirlerle sohbet eden oyuncu Eda Ece, Danilo Zanna ile hakkında çıkan haberlerle ilgili konuştu.

Eda Ece, Danilo Zanna ile Aşk İddialarına Sert Çıkış

Eda Ece, Şevval Sam ve oğlu Taro Emir Tekin’le önceki akşam Etiler’deki Da Mario’dan çıkarken objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncular, kendilerini görüntüleyen muhabirlerle sohbet etti.

Eda Ece, Danilo Zanna iddialarına sitem etti: Ben zaten Buğrahan’la beraberim
Rol arkadaşı Sam'ın doğum günü için bir araya geldiklerini söyleyen Ece’ye Tarık Emir Tekin’i dünyaca ünlü oyuncu Johnny Deep’e benzettiği sözler hatırlatılınca, ”Daha havalı bir oyuncu gördünüz mü?” şeklinde konuştu.

EDA HALA SİNİRLİ

Geçtiğimiz günlerde yıllar önce aynı filmde rol aldığı ve şimdilerde eşiyle boşanmak üzere olan Danilo Zanna ile sık sık vakit geçirdiği iddialarıyla gündeme gelen Eda Ece, bu haberlere sitem etti.

"BU HABERLER ÇOK AYIP"

Güzel oyuncu, ”Benim zaten erkek arkadaşım var. İnsanın erkek arkadaşı varken böyle haberler yapılması son derece ayıp. Ben Buğrahan’la beraberim. Ayrıldığımız haberleri doğru değil. Danilo’yla 2016’da beraber ‘Görümce’ filminde rol aldık. Çok da sevdiğim bir rol arkadaşımdı, bir daha da görüşmedik.

Ben zaten Buğrahan’la beraberim. 2016’dan beri görmediğim birisiyle haber çıkıyor. Benim hiçbir suçum yok, Danilo’nun hiçbir şeyden haberi yok. Masa başı haberler gazeteciliğinde prestijini bozuyor bence. Hem kendisine zarar hem bize zarar ne gereği var” şeklinde konuştu.

"BUĞRAHAN GERÇEĞİ EN İYİ BİLEN İNSAN"

Erkek arkadaşı Buğrahan Tuncer’in tepkisiyle ilgili soruyu da yanıtlayan Ece, ”O gerçeği en iyi bilen insan olduğu için ‘bu yalan haber işi keşke olmasaydı’ dedi” ifadelerini kullandı.

"TEKRAR ANNEMİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ"

Şevval Sam, doğum günü kutlamasıyla alakalı,”100’üncü doğum günü kutlamam” şeklinde konuştu. Sadakatsiz dizisinde Selçuk karakterine hayat veren Tarık Emir Tekin ise "Tekrar, tekrar annemin doğum gününü kutluyoruz" dedi.

"EDA ÇOK DEĞERLİ"

Yakışıklı oyuncuya Eda Ece’nin kendisini Johnny Deep’e benzettiği sözler hatırlatılınca, ”Eda çok değerli, çok teşekkür ediyorum. Böyle şeyler beni çok onurlandırıyor” diye konuştu.