MedyaFaresi MedyaFaresi

Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner: En Seksi Organımız Beynimiz

Hülya Avşar'ın "Ben sapyoseksüelim" açıklamasının ardından Ece Üner'den de açıklama geldi. "Ben zekaya ve beyne vurgunum. Bence en seksi organımız beynimiz." dedi.

Eklenme: 22 Mart 2021 22:47 - Güncelleme: 23 Mart 2021 00:10

Yaptığı göndermeler ile sık sık gündeme gelen Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner, Ayşe Arman'a konuştu. Geçtiğimiz günlerde sapyoseksüel olduğunu açıklayan Hülya Avşar'ın ardından Üner de benzer bir açıklama yaptı. 

Ayşe Arman Üner'e "Senin eşin de, eşi benzeri zor bulunanlardan… Deniz Bayramoğlu’nun sana kattığı nedir? Sizinki nasıl bir sevgi, yol arkadaşlığı, birliktelik? Birbirinizi nasıl zenginleştiriyorsunuz?" sorusunu yöneltti.

Üner, bu soruya "Son günlerde çok popüler oldu ama ben başından beri bir sapyoseksüelim! Zekaya, beyne vurgunum. Bana göre en seksi organımız beynimiz. Deniz çok berrak bir beyin, kıvrak ve ince bir zeka. Birbirimizi zihnen çok besliyoruz. Okuyoruz, tartışıyoruz, atışıyoruz.

İyi bir sırdaş ve yol arkadaşı. Benim aşırı romantik, hayalperest hallerimi gerçekçiliğiyle dengeliyor. Bana iyi geliyor. Sevginin ötesinde bence iyi arkadaşız biz. Hayvanlara açtık evimizi, balkonumuzu kedi pansiyonu yaptık. Yazın Bodrum’da yaban domuzu ailesi besledik.

Bahçeyi ekip biçiyoruz. Toprağa bağladı beni Deniz. Ben denizciydim -yüzdüğümüz deniz-, Deniz beni yeşilci, toprakçı yaptı. Köklenmek iyi geldi. Ben ona neler öğrettim, neler kattım? Bilemem. Bir ara ona sorarsın…" diye yanıt verdi.