MedyaFaresi MedyaFaresi

Kadın doktor, üçlü cinsel ilişki sonrası kocasını çekiçle öldürdü

Avustralya'da akıllara durgunluk veren bir cinayet işlendi. Doktor kadın, üçlü cinsel ilişki sonrasında yatakta kendisi gibi doktor olan kocasının kafasını çekiçle parçalayarak öldürdü.

Eklenme: 03 Şubat 2016 23:52 - Güncelleme: 10 Nisan 2016 04:36

2014 yılının haziran ayında Batı Avustralya'nın Geraldton ilçesinde evli doktor çift, olay tarihinde 17 yaşında olan genç bir kızla cinsel ilişkiye girdi. Cinsel ilişki sonrası kadın, kocasını çekiçle öldürdü.

İKİ KADINLA BİRLİKTE DUŞA GİRDİ

Cinayet davasının duruşmasında yaşananlara ilişkin çok çarpıcı detaylar basına yansıdı. Dinendra Athukorala cinsel fantezi yaşamak maksadıyla, ismi açıklanmayan 17 yaşındaki bir genç kızı akşam yemeği için evine getirdi. Kendisi gibi doktor olan karısı Chamari Liyanage ve genç kızın birlikte ağda yapmasını istedi ve o anları kamerayla kaydetti. Ağda faslının ardından, sapkın koca iki kadınla birlikte duşa girdi. Duş sonrası cinsel ilişkiye giren üçlü, tüm bu anları da Dinendra'nın arzusuyla kayıt altına aldı.

KOCASINI ÖLDÜRMÜŞ BAŞINDA BEKLİYORDU

Gecenin ilerleyen saatlerinde acil yardım hattına gelen ihbarla olay yerine varan polis şok edici bir cinayet mahalli ile karşılaştı. Yatakta cenin pozisyonunda kanlar içinde yatan ve kafası bir yastıkla kapatılmış olan Dinendra Athukorala'nın yanı başında karısı Chamari Liyanage polisleri karşıladı. Yatak odasının duvarlarında ve zemininde yoğun miktarda kan sıçramış, doktor kadın olayın şokuyla hiçbir şey hatırlamadığını ifade etmişti. Maktulün cesedinin hemen yanı başında, yatağın üzerinde 1,79 kg'lık bir çekiç cinayet aleti olarak kayıtlara geçmişti.

DAHA ÖNCE DE BENZER FANTEZİLER YAŞAMIŞLAR

Aslen Sri Lankalı olan doktor çiftin, daha önce de başka kadınlarla cinsel fanteziler yaşadıkları duruşma salonunda ortaya çıktı. Doktor kocası Dinendra'nın baskıcı ve kontrolcü bir kişiliğe sahip olduğunu anlatan Chamari, kendisini sürekli farklı kişilerle cinsel fantezilere zorladığını, kocasının baskılarından bunaldığını mahkeme salonunda ifade etti. Tutuklu yargılanan Chamari Liyanage, mahkeme heyetine kocasını öldürmekten ötürü suçlu bulunmamasını talep etti. Mahkeme duruşmayı üç hafta sonra devam etmek üzere bitirdi.