Abone Ol

Dizisi biten Meryem Uzerli sürpriz bir projeyle geliyor

Reytinglerde istenilen başarıyı gösteremeuen Gecenin Kraliçesi'nin 5 Nisan'da final yapacak olmasıyla ekranlara veda edecek Meryem Uzerli, kendisine gelen sürpriz teklifi değerlendirmeye aldı.

Dizisi biten Meryem Uzerli'den sürpriz proje

Düşük reytingler nedeniyle 5 Nisan'da yayınlanacak 13'üncü bölümüyle sona erecek olan 'Gecenin Kraliçesi' dizisinin başrol oyuncusu Meryem Uzerli hakkında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.
BOMBA TEKLİF
Tutmayan dizisi yüzünden bir süre gelecek tekliflere kapılarını kapattığı öğrenilen Meryem Uzerli'ye bir televizyon kanalında gündüz kuşağında yayınlanacak programı için teklif götürüldüğü öne sürüldü. Uzerli'nin de bu teklife sıcak baktığı ve düşünmek için süre istediği öğrenildi.

Dizisi biten Meryem Uzerli sürpriz bir projeyle geliyor - Resim: 1Gecenin Kraliçesi’ne erken final şoku

Dizisi biten Meryem Uzerli sürpriz bir projeyle geliyor - Resim: 2Gecenin Kraliçesi yerine Hanım Köylü geliyor

ALMANYA'YA GİTMEK İSTEDİ
'Gecenin Kraliçesi' dizisinin bir türlü istediği başarıyı yakalayamaması nedeniyle morali bozuk olan Uzerli'ye yapım şirketi yeni bölümler için kanal 50 bin lira indirim teklif etmişti. Ancak güzel oyuncu, teklifi kabul etmedi ve kısa bir süre dinlenmek için Almanya'ya gitmek istedi. Ancak yapım şirketi buna izin vermeyince morali bozuk bir şekilde çekimlere devam etmek zorunda kaldı.

Dizisi biten Meryem Uzerli sürpriz bir projeyle geliyor - Resim: 3Meryem Uzerli