MedyaFaresi MedyaFaresi

Diploma kavgası! Azra Kohen'e sahte psikolog suçlaması

Habertürk TV ekranlarına çıkan Azra Kohen'in 'sahte psikolog' sıfatıyla yorum yaptığı iddia edildi. İddialara cevap veren Azra Kohen'le ilgili yeni iddialar ardı ardına geldi.

Eklenme: 07 Nisan 2020 09:15 - Güncelleme: 07 Nisan 2020 13:53

Fİ, Çİ, Pİ kitaplarıyla dikkat çeken Azra Kohen, Psikolog ve Yazar unvanıyla Habertürk TV'ye konuk oldu. Yayının ardından Azra Kohen'le ilgili 'sahte psikolog' iddiası ortaya atıldı.

Twitter'da Şah Leo a.k.a #GülistanDokuNerede isimli hesap Azra Kohen'le ilgili "Sahte psikolog radarıma bu kez de Fİ, Çİ, Pİ gibi popüler kitapların yazarı olan Azra Sarızeybek Kohen takıldı.

Bugüne kadar merak etmeyip kitaplarına bir kere bile bakmadığım için kendisi gözümden kaçmış. Her şey bu twitin akışıma düşmesiyle başladı. Hemen kim olduğuna baktım" iddiasında bulundu.Azra Kohen'in bu iddiaya yanıtı ise aşağıdaki gibi oldu ve Kohen, aşağıdaki açıklamayı ve belgeyi paylaştı. Ancak Azra Kohen'in paylaştığı belgeyle ilgili de çeşitli iddialar ortaya atıldı.Tartışmayı başlatan Şah Leo a.k.a #GülistanDokuNerede isimli hesap Kohen'e şöyle cevap verdi:Bu iddialara Azra Kohen'den bir cevap daha geldi. Kimliğini paylaşan Kohen yakında diplomasını paylaşacağını açıkladı:Medyatava