Abone Ol

Dilipak: CHP'nin Son Mitingi AKP'ye Verilen Bir Mesaj Olarak Anlaşılsa İyi Olur

Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, milletin sesi mitinginin ardından AKP'yi Uyardı. AK Parti’nin seçim sonrası dövünmemek için, geçen Ankara-İstanbul seçimlerinden çıkan sonuçtaki dersi iyi çalışması gereğini yazdı

Dilipak: CHP'nin Son Mitingi AKP'ye Verilen Bir Mesaj Olarak Anlaşılsa İyi Olur

 Yeni Akit yazarı Abdurrahman Dilipak, siyasi partiler ve 2023 seçimlerine yönelik değerlendirmelerde bulunduğu bugünkü yazısında AKP’ye uyarılarda bulundu.

AK Parti’nin seçim sonrası dövünmemek için, geçen Ankara-İstanbul seçimlerinden çıkan sonuçtaki dersi iyi çalışması gereğini yazan Dilipak “CHP’nin son mitingi, bir organizasyon başarısı kadar AK Parti'ye verilen mesaj olarak anlaşılsa iyi olur. Yenikapı’da Kafkas halkları vardı ve güvenlik oraya da ağırlık vermişti.” diye yazdı. 

AKP’lilerin övünmeyi bırakıp “biz nerede yanlış yaptık” diye düşünmeleri gerektiğini ifade eden Dilipak şöyle devam etti: “ Bu mesaj çok açık ve net. Pazar yanıyor, adalette sorun var.. Yerli ve milli mikro oligarklar, mafyacılık oynayan bir takım adamlar, kripto görünümlü birileri ortalıkta dolaşırken ve de AK Parti’nin vitrinindeki bir takım, ‘AK Parti içinde yer bulmuş FETÖ’nün zihniyet ikizi bazı AKP’liler' ortalıkta dolaşıp millete akıl verip ahkam keserken AK Parti’nin işi zor. 

Anlayana sivrisinek saz!

Millet olup-bitenin farkında mı diye bakıyorum, yoo herkes halinden memnun gibi(!?). 

Herkes kendilerine açılan yolda güle ağlaya gidiyor. 

Ak koyun da, kara koyunda kendilerine ezberletilen sloganları tekrarlayıp duruyor sanki. 

Hele şu pandemi sürecinde yaşananlara bakınca, başımıza gelenler az bile. 

Üzgünüm ama durum bu.”