Abone Ol

Derya Baykal sert sözleriyle Seren Serengil'i ağlattı

Derya Baykal, kızı hakkında ağır iddialarda bulunan Seren Serengil'e açtı ağzını yumdu gözünü. Baykal'ın sözlerinden sonra Seren Serengil gözyaşlarını tutamadı.

Derya Baykal sert sözleriyle Seren Serengil'i ağlattı

Derya Baykal, Seren Serengil'in kızına söylediği sözleri duyunca çıldırdı. "Mahkemede görüşeceğiz." diyen Baykal'a, Serengil'in cevabı"Önce kızına evli adamlarla ne işin var diye sor." oldu.

Şarkıcı Seren Serengil, Derya Şensoy için sevgilimi kullandı diyerek kötü kadın imajı çizmişti. Derya Baykal kızına söylenen bu sözleri duyunca Serengil'e "Mahkemenin keyfini sürecek" diye ateş püskürdü. Serengil de "Sen önce kzıına sahip çık." diyerek ağır sözler söyledi.
DERYA BAYKAL: MAHKEMENİN KEYFİNİ SÜRECEK

Seren Serengil'in 'Derya Şensoy sevgilisini sevgilimle kıskandırdı' sözü olay oldu. Kızı hakkında söylenen sözlere dayanamayan Derya Baykal, kendi programı üzerinden cevap hakkını kullandı. Kızlarına laf söylettirmeyeceğini ifade eden Derya Baykal, "Bazı İnsanlar tazminat davasının mahkemenin keyfini sürecek." dedi.

"ANNE OLMAYAN ANNELİĞİ ANLAMIYOR"

Derya Baykal sözlerine şöyle devam etti: Annelik kolay bir şey değil. Anne olmayan anneliği anlayamıyor. Bu mesleği yapıyorum, beni hiç böyle görmemişsinizdir. Ama sustukça insanlar her şeyi yapabileceklerini sanıyorlar. Televizyonlar bizim babamızın çiftliği değil. Çok değişik duygular taşıyorum. Neredeyse alıp başımı gideceğim. Çok tuhaf bir yere gidiyoruz. Uslup diye bir şey yok mu? Saygı diye bir şey yok mu? Çocuklarıma da bir şeyler söyleyebilirler. Bu işi yapıyorlarsa tabii ki bir diyeti var ama televizyonlarda istediğimiz şekilde, evimizde bir arkadaşımıza konuşuyor gibi konuşamayız...
SEREN SERENGİL: 'ÖNCE KIZINA EVLİ ADAMLARLA ADIN ÇIKIYOR' DE!

Seren Serengil ise Derya Baykal'a şu sözlerle yanıt verdi: Bu konuşmayı bize değil de, kızınızı karşınıza alıp onunla yapsanız daha iyi olurdu. Kızınızı bir gece kulübünde bizim gördüğümüz gibi inanıyorum ki bu serzenişleri ona yapardınız. Bütün Türkiye kızınızı 'yuva yıkan kadın' olarak gösteriyor. İnternete girerseniz, görürsünüz. Bir anne olarak tabii ki objektif olamıyorlar. Ama bize gelene kadar çocuğunuza 'kızım evli adamla adın çıkıyor' demiyor musunuz?

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Derya Baykal'ın sözleriyle şaşkına dönen Seren Serengil, Baykal'ın 'Anne olmayan anlayamaz' sözlerini duyunca gözyaşlarına engel olamadı.

Çocuk sahibi olmak istemesine rağmen olamadığını ve bu yüzden zaten üzgün olduğunu belirten Seren Serengil, Baykal'ın bu sözlerine çok alındığını da ekleyerek ağlamaya başladı.