Abone Ol

Depremden Sonra Sığındıkları Evde İğrenç Taciz!

6 Şubat dramını yaşayan ve İzmir'e akrabalarının yanına sığınan çocuklar korkunç bir istismarla karşı karşıya kaldı. 7,8 ve 16 yaşındaki 3 çocuğun hayatı, akrabalarının istismarı ile zindana döndü. Yargıya taşınan dehşet davasında sanık Abdulvahap Ergül 27 yıl hapis cezası çarptırıldı.

Depremden Sonra Sığındıkları Evde İğrenç Taciz!

Halk Akademi'den Berat Karaaslan'ın haberine göre, 6 Şubat felaketinden etkilenen aile Malatya'dan İzmir'e yerleşti. Depremden dolayı evinden olan aile teselliyi akrabalarının yanında bulmak istediyse de onları karşılayan korkunç istismar oldu.

ZORLA CİNSEL İÇERİKLİ FİLM İZLETTİ
Dehşet olay 20 Mayıs 2023 günü gerçekleşti. Depremzede yeğenlerini evinde ağırlayan Sanık Abdulvahap Ergül, 7 yaşındaki mağdur Ç.A, 8 yaşındaki mağdur E.U ve 17 yaşındaki mağdur M.M'ye telefonundan ve yansıttığı televizyon ekranından cinsel içerikli videolar izletti.


DEHŞET CİNSEL İÇERİKLİ FİLM İZLETMEKLE SON BULMADI
Bununla da yetinmeyen Ergül, E.U'ya tecavüz etmeye yeltendi. 8 yaşındaki küçücük çocuğu fiziksel olarak taciz etmeye başlayan Ergül, korkarak tacizi reddeden E.U'ya zorla tecavüz etmeye çalıştı.
Skandal istismar süreci sanığın şikayet üzerine gözaltına alınması ile son buldu.

İSTİSMARA 27 YIL HAPİS CEZASI
İzmir Adliyesi'nde görülen davada karar 11 Haziran günü çıktı. Mahkeme sanık Abdulvahap Ergül hakkında 27 yıl ceza verirken sanığın hükümle birlikte tutuklanmasına da karar verdi.