Abone Ol

Deniz Seki hakkında bomba iddia! Çıktıktan sonra...

'Uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan yattığı cezaevinden cezasını tamamlayıp Deniz Seki hakkında çok bomba bir iddia geldi.

Deniz Seki hakkında bomba iddia! Çıktıktan sonra...

Deniz Seki, "uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan yattığı cezaevinden cezasını tamamlayıp çıkarken beraberinde yeni bir tartışmayı başlatmıştı.

Deniz Seki'nin canlı yayınlarla duyurulması ve haberlerdeki abartı medya dünyasında yeni bir tartışma başlattı ve o tartışma halen devam ediyor.

İşte bu ortamda Posta gazetesi yazarı Mesut Yar'dan bomba bir iddia geldi. Mesut Yar; 'Yabancı menşeli bir yapım şirketi Deniz Seki’ye program yaptırmak için ciddi bir şekilde kolları sıvadı.' iddiasında bulundu.

İşte Mesut Yar'ın o yazısı:

DENİZ SEKİ STRESE EVET DER Mİ?

Aslında sürpriz bir şeyden bahsetmiyorum. Şarkıcı Deniz Seki’nin tahliyesine neredeyse 1 yıl varken, “çıktığında televizyon programı yapacak” iddiası dillendirilmişti...

Anladığım kadarıyla bu, Deniz Seki’nin menajeri Özgür Aras’ın “tahliyeden sonra yapılabilecekler listesi” içinde bir olasılıktı.

Ama iş ciddiye bindi. Şimdi ismini söyleyemeyeceğim yabancı menşeli bir yapım şirketi Deniz Seki’ye program yaptırmak için ciddi bir şekilde kolları sıvadı.

Tüm o sıkıntılı günlerin ardından Deniz kardeşim böyle stresli bir sürece girmeyi kabul eder mi bilmiyorum ama karşı taraf bir hayli ciddi. Dur bakalım!