Abone Ol

Demi Moore: 15 yaşındayken tecavüze uğradım

Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan kitabı Inside Out için kameralar önüne geçen Demi Moore, şaşırtıcı itiraflarıyla gündeme bomba gibi düştü.

Demi Moore: 15 yaşındayken tecavüze uğradım

29 yıl sonra ilk defa Harper’s Bazaar dergisine çıplak poz veren Demi Moore, yine çok konuşuluyor.

Ünlü oyuncu, hayatını anlattığı ve ön kitabıyla ilgili verdiği röportajlarda yaşadığı travmalardan, eski kocası Ashton Kutcher’dan düşürdüğü bebeğe ve alkol problemlerine kadar her şeyi anlattı.

Demi Moore: 15 yaşındayken tecavüze uğradım - Resim: 1

56 yaşındaki oyuncu, henüz 15 yaşındayken tecavüze uğradığını itiraf ettiği kitabında bu olaydan 27 yıl sonra ise Ashton Kutcher ile birlikte, adını Chaplin Ray koymayı planladıkları bir kız bebeğe hamile olduğunu, ancak altı aylıkken bebeğini düşürdüğünü de açıkladı.

İşte o video...

Ardından alkol ve uyuşturucu sorunları çıkan Moore o günleri, “Tekrar alkol içmeye başladım ve yaşadığım kayıp için hep kendini suçladım. Daha sonra tekrar hamile kalabilmek umuduyla tedaviye başladım. Fakat alkol tüketimi daha kötüye giderken, Ashton'ın beni aldattığını öğrendim” şeklinde anlatıyor.

Ünlü oyuncu şimdilerde daha sakin ve sessiz bir hayat seçmiş. Kitabının ise okuyuculardan alacağı yorumlar merakla bekleniyor.