MedyaFaresi MedyaFaresi

Demet Akalın'ın kızı Tiktok'ta 7 Bin Lira Kaptırdı

Demet Akalın,. Kızı Hira'nın tiktok'ta 7 bin lira kaptırdığını açıkladı.Öellikle de anne babaları uyaran Demet Akalın, yaşadıkları karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Eklenme: 30 Mart 2021 09:48 - Güncelleme: 30 Mart 2021 10:19

Demet Akalın aileleri uyardığı videoda şu sözlere yer verdi; “Bütün anne ve babalar beni iyi dinlesin. Hira, bugün canlı dersin molasında, biz de canlı yayındayken, TikTok’ta bize gelen kızlardan birinin canlı yayınına giriyor. Kız, ‘Bana çiçek gönder, bana böcek gönder, teşekkür ederim Hira’ ve kredi kartımdan 7 bin TL çekiliyor.

Şimdi konuştum TikToker ile, bunun muhatabının Apple diyor. Oraya başvuruyoruz, oradan da dönüş yok. Bu nasıl bir sahtekarlık? Bu nasıl bir soygunculuk arkadaşlar? Hayatımda böyle bir şey görmedim. TikToker gel sen kredi kartı başka bir telefona tanımlı ve sen çocuğun tabletinden 7 Bin TL, arkadaşlar bakın, anneler babalar uyarıyorum, 950 TL, 950 TL, sürekli para çekiliyor.

Bir çok arkadaşım parasını geri almış. Umarım biz de alırız. Hak etmediğiniz bir para. Çocukları böyle şeyler için kullanmayın. Çok ayıp. Bir TikToker ile konuştum, çocuklar hep buna maruz kalıyor dedi. Nasıl maruz kalır ya? Böyle bir şey olabilir mi?"