Abone Ol

Davutoğlu cephesinden Pelikancı Kaplan'a sert sözler: Dünkü FETÖ'cü...

Parti kuracağı iddia edilen Ahmet Davutoğlu'na yakınlığıyla bilinen eski milletvekili Abdullah Başçı, Hilal Kaplan'ı sert sözlerle eleştirdi. Kaynak: Davutoğlu cephesinden Hilal Kaplan'a sert sözler!

Davutoğlu cephesinden Pelikancı Kaplan'a sert sözler: Dünkü FETÖ'cü...

Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan, eski başbakan Ahmet Davutoğlu'na yönelik çok sert sözler sarf etmişti. Ahmet Davutoğlu'na yakınlığıyla bilinen AKP eski milletvekili Abdullah Başçı, Hilal Kaplan'a sert bir yanıt verdi.

Parti kuracağı iddia edilen ve bir süredir AKP aleyhine açıklamalarda bulunan eski başbakan Ahmet Davutoğlu'nun son konuşması gündemin üst sıralarında kendisine yer bulmuştu. Terörle mücadele konusuna değinen Davutoğlu, “Terörle mücadele konusunda bizi bugün eleştirenler eski defterler açılırsa insan içine çıkamaz. İleride Türkiye Cumhuriyeti tarihi yazıldığı zaman, eminim en kritik dönemlerden biri 7 Haziran ile 1 Kasım arasındaki dönem olarak yazılacaktır.” ifadelerini kullanmıştı.

AKP'ye yakınlığıyla bilinen Sabah gazetesi yazarı Hilal Kaplan, Ahmet Davutoğlu'nun söz konusu ifadelerini sert sözlerle değerlendirmişti. 'Konuşun ki "büyük resim" netleşsin' başlıklı bir yazı kaleme alan Kaplan, Davutoğlu'na yönelik "Konuşmazsan adam değilsin" demişti.

DAVUTOĞLU'NA YAKIN İSİMDEN HİLAL KAPLAN'A SERT SÖZLER

Parti kuracağı iddia edilen ve bir süredir AKP aleyhine açıklamalarda bulunan eski başbakan Ahmet Davutoğlu'na yakınlığıyla bilinen eski milletvekili Abdullah Başçı sosyal medya hesabı aracılığıyla dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Kişisel Facebook hesabı aracılığıyla Hilal Kaplan'a dair bir paylaşımda bulunan Başçı, "Yazık,dünün fetöcüsü bugün ülkeyi dizayn etmeye çalışıyor" dedi.