MedyaFaresi MedyaFaresi

Dakota Johnson: O Sahnelerde Panik Atak Krizi Geçirdim

Jimmy Fallon’un The Tonight Show programına katılan Dakota Johnson, Nicole karakterine hayat verdiği Our Friend filmi çekimleri sırasında panik atak krizi geçirdiğini itiraf etti.

Eklenme: 22 Ocak 2021 14:52 - Güncelleme: 22 Ocak 2021 15:04


Grinin 50 tonu filmiyle adını dünyaya duyuran Dakota Johnson, yeni filmi Our Friend'deki ilk şarkı sahnesine hazırlanırken panik atak krizi geçirdiğini ve yaşadığı deneyiminin çok ürkütücü olduğunu söyledi.

Bir tiyatro salonunda şarkı söyleyeceği sahne sırasında panik atacak geçirdiğini söyleyen 31 yaşındaki oyuncu o anları şöyle anlattı:

"İnsanların karşısında şarkı söylemek aslında benim için inanılmaz ürkütücü ve sahnede beni çok da görmüyorsunuz. Kamera arkamdan çekim yapıyordu, ne olduğunu anlayamıyorsunuz bile ve bir tiyatro sahnesinde de performans yapmamam gerekiyordu. Sesimin playback versiyonunu yani ses kaydımı oynatmaya başladılar ve ‘Aksiyon’ dediler"

Geleceğe Dönüş filminden 35 yıl sonra ortaya çıkan akıllara durgunluk veren ayrıntı
Yönetmenin çekime başlaması ile birlikte panik atağını kontrol edemediğini söyleyen Johnson, "Direkt sahneden indim. Tiyatronun, sahnenin arkasında koşmaya başladım. Etrafta koşuyordum ve sonra birden gülmeye başladım ve tüm ekip, ‘Bu kız ne yapıyor?’ dedi. Koşup güldükten sonra birden hareket etmeyi bıraktım ve ağlamaya başladım. İnanılmaz bir uçuş modu gibiydi" dedi.

Jason Segel, Dakota Johnson ve Casey Affleck'i başrolüne yerleştiren dram filminin yönetmen koltuğunda Gabriela Cowperthwaite oturuyor.