MedyaFaresi MedyaFaresi

Çukur dizisi 3. Sezon 21. Bölüm 2. Tanıtımı yayınlandı

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen 3. sezon 21. yeni bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Heyecan dolu yeni bölümdeki gelişmeler şaşırtıyor.

Eklenme: 15 Şubat 2020 23:38 - Güncelleme: 15 Şubat 2020 23:47

“NEHİR BUNDAN SONRA BU EVDE KALACAK!”

Show TV’de ekrana gelen Ay Yapım imzalı Çukur’un merakla beklenen yeni bölüm 2. tanıtımı yayınlandı.

Kiralık katillerin Koçovalı kardeşleri takip ettiği, aksiyon dolu çatışma sahnelerinin heyecanı yükselttiği nefes kesen tanıtımda hata yaptığını söyleyen Yamaç, Selim’den af diliyor.

Sultan’ın karşısına çıkan Yamaç’ın “Anne, Nehir bundan sonra bu evde kalacak!” sözleri ise dikkat çekiyor.

ÇUKUR’DA NELER OLACAK?

Çukur Pazartesi akşamı 3. sezonun 21. bölümüyle ekrana gelecek. Selim ve Cumali’yle bir araya gelen Yamaç, onlarla büyük bir yüzleşme yaşayacak. Koçovalı kardeşler bu sırada Çağatay’ın adamlarından da kurtulmaya çalışacak.

Emmi’nin yaşam mücadelesi verdiği haberi mahalleyi derinden etkilerken, Çağatay Çukur’a karşı hamlesini en beklenmedik zamanda yapacak. Çağatay’ın Çukur’a girmesiyle solukların tutulacağı bölümde Yamaç’ı büyük bir sürpriz bekleyecek.

Senaryosunu Gökhan Horzum’un kaleme aldığı Çukur’un yönetmenliğini Sinan Öztürk üstleniyor. Çukur’da Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Necip Memili, Tansu Biçer, Damla Sönmez, Cihangir Ceyhan, Hazal Subaşı, Burak Dakak, Kubilay Aka, Hare Sürel gibi son dönemin gözde oyuncuları ile usta oyuncular Perihan Savaş ve Nur Sürer yer alıyor.

Dizide bu isimlere Kadir Çermik, İrem Altuğ, Boncuk Yılmaz, Mustafa Kırantepe, Ferit Kaya, Cem Uslu, Aytaç Uşun, Ece Yaşar, Ahmet Melih Yılmaz, Emrullah Çakay, Gizem Ergün eşlik ediyor.

İşte Çukur 3. Sezon 21. Bölüm 2. Tanıtımı: