MedyaFaresi MedyaFaresi

Çok satan cinayet kitaplarının yazarı Shanna Hogan'ın esrarengiz ölümü

Shanna Hogan, çocuğuyla oynarken Phoenix, Arizona'daki yüzme havuzunda başını çarparak hayatını kaybetti.

Eklenme: 14 Eylül 2020 13:04 - Güncelleme: 14 Eylül 2020 13:07

Dancing with Death (Ölümle Dans) ve Picture Perfect: The Jodi Arias Story (Kusursuz: Jodi Arias'ın Hikayesi) kitaplarıyla tanınan Shanna Hogan, çocuğuyla oynarken Phoenix, Arizona'daki yüzme havuzunda başını çarparak hayatını kaybetti.

37 yaşındaki Hogan, 27 Ağustos'ta eşi Matt LaRussa tarafından suda bilinçsiz halde bulundu ve 1 Eylül'de hayatını kaybettiği hastaneye kaldırıldı. Çiftin can yeleği giyen çocuğu zarar görmemişti.

Independent Türkçe’de Onur Bayrakçeken çevirisiyle yayımlanan Katie Davies imzalı habere göre; The Arizona Republic'e konuşan arkadaşı Christia Gibbons, "O herkesi önemserdi ve ister arkadaşlık ister kişisel konularda rehberlik ya da akıl hocalığı olsun, hayatlarını daha iyi hale getirmek için elinden geleni yapardı" dedi.

Hogan'ın editörü Charles Spicer şöyle ekledi:

“Shanna Hogan cesur bir gazeteci, yetenekli bir yazar, doğuştan bir podcast yıldızı ve sevgi dolu, hevesli bir anneydi. İlk kez anne olmuştu. Editörü olarak konuşursam, birlikte çalışmak için bir düştü, dört dörtlük bir profesyoneldi; aynı zamanda doğal sıcaklığı ve nefis eğlence anlayışıyla nazik ve düşünceli bir insandı.”


Hogan'ın şerefine bir gofundme hesabı da açıldı. Hogan'ın dul eşi şöyle yazdı:

“Aşkım cennetten iki oğluna bakıyor. Onu çok özledik. Yardım eden herkese teşekkür ederim.”