Abone Ol

Çıplak arama skandalında flaş gelişme: Watsons o müdürü kovdu

AVM'de 16 yaşındaki genç kızı tamamen çıplak bırakarak yapılan arama skandalından sonra Watsons bir açıklama daha yaptı. Genç kızdan ve ailesinden özür dileyen firma, olaya sebebiyet veren personelinin işine de son verdi.

Çıplak arama skandalında flaş gelişme: Watsons o müdürü kovdu

İŞTE O AÇIKLAMA

Kamuoyu Açıklaması 9 Aralık 2016

İstanbul Eyüp’teki bir alışveriş merkezinde bulunan mağazamızda bir genç kızın maruz kaldığı durumdan dolayı üzüntümüzü kamuoyu ile paylaşmak isteriz.

Her ne sebeple ve kim tarafından yapılmış olursa olsun mağazamızda yaşanan olay bizim için kabul edilemezdir. Bu davranışa maruz kalan genç kızdan, ailesinden ve ayrıca tüm kamuoyundan özür dileriz.

Bu talihsiz olaya neden olan ve alışveriş merkezi güvenlik görevlilerinin davranışını engellemeyerek üzerine düşen görevi yerine getirmeyen personelimizin şirketimizle ilişiği kesilmiştir. Ayrıca, kurum olarak, bundan sonraki süreçte benzer bir olayın yaşanmaması için en üst seviyedeki önlemleri aldığımızı bildiririz.

Kamuoyunun bu konuda gösterdiği hassasiyeti içtenlikle paylaştığımızı belirtir, bir kez daha genç kızımızdan, ailesinden ve kamuoyundan özür dileriz.

Saygılarımızla,

Watsons