MedyaFaresi MedyaFaresi

Cicişler'den belgeli yanıt! İşte Yusuf Day'ın mesajı

Yusuf Day, pazar günü Gümüşlük’te demirli bir teknede Esra-Ceyda Ersoy kardeşlerle görüntülenmesi sonrası “Bana tuzak kurdular, tekneye gelmeyi onlar istedi” diye açıklama yaptı. Bu iddia üzerine Esra Ersoy da sessizliğini bozdu.

Eklenme: 09 Eylül 2015 09:55 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 01:26

Yusuf Day: Cicişler bana tuzak kurdu

Nefise Karatay'ın kocası Cicişlerle yakalandı

Ersoy, Day’ın Nefise Karatay’la evliliğinin bozulmaması için susmak istediğini ama suçlamalar nedeniyle konuşmak zorunda kaldığını ileri sürdü: “Konuşmayı düşünmüyordum. Nefise üzülmesin, yuvaları yıkılmasın, sonuçta yeni bebek dünyaya gelmiş dedim. Ama iftirada bulundu. Bana attığı mesajlar ortada. Zaten kendisi 7 yıldır peşimde koşuyor. Hatta Göcek’teydi, oraya gitmedik diye kendisi kalkıp Bodrum’a geldi. Tekneye gitmemiz için de o ısrar etti. Yalıkavak’tan bizi alması için Türkbükü’ne özel şoför bile gönderdi. Gerçekten ben onu arkadaş gibi görüyordum. Evlendikten sonra uslandığını düşündüm. O ise sarıldı, beni öpmeye kalktı. Teknede dediği gibi 15 dakika değil 4 saat geçirdik. Sonra Yunanistan’a geçelim dediler, gitmedik. Evli bir adamla görüntülendiğimiz için muzdaribiz. Bir de kendini aklamak için iftira atmasına izin veremeyiz.” 

Yusuf Day ve arkadaşı Erol Özmandıracı, hafta sonu Gümüşlük’te demirli bir teknede Esra-Ceyda Ersoy ile böyle görüntülendi.

Esra ersoy, telefon mesajlarını göstererek kendilerini Yusuf Day’ın davet ettiğini söyledi.