Abone Ol

Ceylin cinayeti planlı mıydı? Müge Anlı'da kan donduran itiraflar!

Vahşice katledilen 10 yaşındaki Ceylin'i büyüten dedesi 'Müge Anlı ile Tatlı Sert' programına konuk oldu. Güvenlik kamerasını polise veren Abdil bey çarpıcı açıklamalarda bulundu

Ceylin cinayeti planlı mıydı? Müge Anlı'da şok itiraflar!

İzmir Ödemiş’te Ceylin’in oturduğu Cumhuriyet Mahallesi’nde oturan komşusu Abdil Çavdar Müge Anlı’yı aradı. Abdil Çavdar; “Ceylin kaybolmadan önceki gün, Şükriye eşim Nihal’in yanına gelmiş. Kapımızdaki güvenlik kamerasının kendi apartmanlarını görüyor mu diye sormuş” dedi.

Müge Anlı, ardından Nihal Çavdar’la konuştu. Nihal Çavdar, yaşadığı şaşkınlığı anlatarak; “Geçtiğimiz Cuma günü çocuğumu parka götürdüm. Şükriye de oradaydı. Yanıma gelip, evimizin kapısındaki güvenlik kameralarının kendi apartmanını görüp görmediğini sordu. Ben de görmediğini söyledim” dedi.

Daha da çarpıcı bir bilgi veren Nihal Çavdar; “Ceylin’in kaybolduğu gün dedesi Mustafa Bey’i alıp yanıma getirdi. Mustafa Bey’e bizim kameralarımız olduğunu ve bakmaları gerektiğini söyledi” şeklinde Müge Anlı’ya olayı anlatırken, yayını ihbar kabul eden emniyet yetkilileri Nihal Çavdar’ın bilgisine başvurdu.