Abone Ol

Cesur ve Güzel'de kıskançlık krizi

Star ekranlarında yayınlandığı ilk günden bu yana zirvedeki yerini koruyan dizi Cesur ve Güzel son bölümünde Cesur ve Sühan aşkı bir kez daha zorlu bir sınavdan geçti.

Cesur ve Güzel'de kıskançlık krizi

Ay Yapım imzalı, Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün rol aldığı Cesur ve Güzel 15. bölümü ile ekrana geldi. Cesur ve Güzel’de; Kıvanç Tatlıtuğ geçmişinin izlerini süren Cesur, Tuba Büyüküstün ise ünlü bir kozmetik markasının sahibi Sühan karakterlerini canlandırıyor.

Cesur ve Güzel'in son bölümü 23 Şubat Perşembe günü saat 20:00'da star TV'de ekrana geldi.

CESUR VE GÜZEL 15. BÖLÜM ÖZETİ

Cesur ve Güzel dizisinde bu hafta Tahsin Korludağ’ın göz altına alınması bir kasırga etkisi yaratırken Cesur’la Sühan’ın arasındaki korları da tekrar alevlendirir. Demir parmaklıkların arkasına giren Tahsin büyük bir öfkeyle Cesur’la ödeşeceğini haykırırken bu ateşi canlı tutmaya kararlıdır.

Eski defterler açılıyor

Özgür kalan Rıza sonunda kendisinden çalınan yılların hesabını sormak için beklediği şans eline geçer. Eski dostları sayesinde dışarıdaki hayata alışırken Cesur’a yaklaşmayı kafasına koyar. Çiftlikte yaşanan bir talihsizlik sonucu, olaylar Cahide’nin kontrolünden çıkar. Bu durum başta Hülya dahil herkesin panik olmasına neden olur. Cahide artık yolun sonuna geldiğinden neredeyse emindir.

Sühan için zor karar

Cesur çok önemli bir kararın arifesinde, Sühan’dan büyük bir iyilik ister. Bu ona olan sonsuz güveninin de kanıtıdır. Sühan yeni bir kavşakla karşı karşıyadır ve seçeceği yol Cesur’un da geleceğini belirleyecektir.

Senayosunu Ece Yörenç’in kaleme aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Tuba Büyüküstün, Kıvanç Tatlıtuğ, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları, Devrim Yakut, Serkan Altunorak, Nihan Büyükağaç ve Tamer Levent gibi isimler yer alıyor.