Abone Ol

Cengiz Bozkurt'tan Leyla ile Mecnun Paylaşımı: Yine Baggaldayız

Bir döneme damga vuran ve geçtiğimiz hafta yeniden çekilmeye başlanan 'Leyla ile Mecnun' dizisinde 'Erdal Bakkal' karakterine hayat veren usta oyuncu Cengiz Bozkurt, setten çekilen bir kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.

Cengiz Bozkurt'tan Leyla ile Mecnun Paylaşımı: Yine Baggaldayız

TRT 1'de 2011-2013 yılları arasında yayınlanan absürt komedi türündeki 'Leyla ile Mecnun', sekiz yıl önce sona ermesine rağmen Türkiye'de en çok konuşulan yapımlar arasında yer alıyor. Dizinin takipçileri, yeni bölümleri dört gözle beklemeye başladı.

Başrollerini Ali Atay, Serkan Keskin, Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan ve Osman Sonant'ın paylaştığı dizinin yeniden çekileceği ve Exxen'de yayınlanacağı geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı.

"HİSLER SEKİZ YIL ÖNCE BIRAKILDIĞI GİBİ"

Şimdilerde çekimleri devam eden 'Leyla ile Mecnun'un setinden yeni kare dizide 'Erdal Bakkal'a hayat veren Cengiz Bozkurt'tan geldi. Rol arkadaşları Ali Atay ve Serkan Keskin'le poz veren Bozkurt, paylaşımına; "Yeni baggaldayız ama her şey aynı. Hisler 8 yıl önce bırakıldığı gibi. Tek derdimiz sıccah, onun dışında eğleniyoruz" notunu düştü.

Cengiz Bozkurt'tan Leyla ile Mecnun Paylaşımı: Yine Baggaldayız - Resim: 1

Öte yandan geçen ay afiş çekimi için bir araya gelen ekip, dizinin yönetmeni Onur Ünlü ve senarist Burak Aksak'la birlikte toplantı yapmıştı. Oyuncular ve ünlü yonetmen, ilk toplantıdan fotoğrafları sosyal medyadan yayınlamıştı.