Abone Ol

Cemal Kalyoncu ve Metin Güneş'ten Trabzonspor'a Tribünden Büyük Destek

Trabzonspor'a sevdaları ile bilinen Cemal Kalyoncu ve Metin Güneş, şampiyonluk maçını tribünden izleyerek destek verdi.

Cemal Kalyoncu ve Metin Güneş'ten Trabzonspor'a Tribünden Büyük Destek

Trabzonspor'un şampiyonluk maçında tribünde önemli isimler de vardı. Medical Park Statyumu'nda Trabzonspor Antalyaspor ile 2-2 berabere kalarak şampiyonluğunu ilan etti. Coşkuyla kutlanan şampiyonluk maçında Trabzonspor'a verdikleri destekle bilinen iş insanları Cemal Kalyoncu, Metin Güneş de Mustafa Hacıkerimoğlu ile birlikte tribünde maçı izleyerek şampiyonluk çoşkusunu Medicalpark Stadın'da yaşadı.

Kalyon Holdin Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kalyoncu ve Trabzonspor Kongre üyesi Metin Güneş'in Trabzonspor'a vekrdikleri destek tv100 VAR odası programında da gündeme geldi.

"Cemal Kalyoncu Trabzonspor sevdalısı"

Trabzonspor'un şampiyonluğa uzanan hikayesinin masaya yatırıldığı yayında, programın sunucusu Ertem Şener, iş insanı Cemal Kalyoncu ve Metin Güneş'in Trabzonspor ve Türk futboluna verdiği destekle ilgili konuştu.

Şener, 'İş insanı sayın Cemal Kalyoncu maçtaydı. Cemal beyin çok büyük destekleri var. Türk sporuna, Türk futboluna ve tabii ki Trabzonspor'a inanılmaz destekleri var. Trabzonspor sevdalısı. Türk sporu, Türk futbolu için elini değil, gövdesini, ruhunu taşın altına koyan isimden bahsediyorum. Yine Metin Güneş Türkiye'de çok önemli özel bir isim. Trabzonspor konrge üyesi. En az Şenol Güneş kadar büyük bir Trabzonsporlu Metin Güneş   '' dedi.