Abone Ol

Cansel Elçin ve Pınar Apaydın çiftinden kötü haber: Boşanıyorlar

2012 yılında boşanan Cansel Elçin ve Pınar Apaydın çiftinden kötü haber..

Cansel Elçin ve Pınar Apaydın çiftinden kötü haber

Evlendikleri günden beri aralarında şiddetli geçimsizlik olduğunu belirten Pınar Apaydın, ''Fiilen biten evliliğin hukuken de sonlandırılmasını talep ediyoruz. Anlaşmalı olarak boşanmak istiyoruz'' dedi.

Taraflar tazminat ve nafaka talebinde bulunmadı.

Posta'nın haberine göre Pınar Apaydın ile Cansel Elçin 4 Temmuz 2012'de Tarabya Fransız Bahçesi adlı mekanda 150 kişinin davetli olduğu kır düğünüyle evlenmişti.

Pınar Apaydın'ın avukatı dava dilekçesinde şu ifadelere yer verdi: ''Çiftin evlilik birliği temelinden sarsılmıştır. Taraflar eşyalar konusunda anlaşmıştır ve paylaşmıştır. Karşılıklı olarak birbirlerinden maddi ve manevi tazminat ya da nafaka talepleri yoktur. İleriye dönük haklarından vazgeçmişlerdir. Çiftin 'anlaşmalı' olarak boşanmasını talep ediyoruz."

Cansel Elçin ve Pınar Apaydın çiftinden kötü haber: Boşanıyorlar - Resim: 1

CANSEL ELÇİN KİMDİR?

Oyuncu Cansel Elçin, 20 Eylül 1973'te doğdu. İlk ve orta eğitimini Paris’te Lycee Racine'de tamamladıktan sonra, aile işini devam ettirmek üzere ekonomi ve sosyal bilimler okudu.

Bir süre ticaretle uğraşsa da akşam kursları ile başladığı tiyatroya, Fransa'nın önde gelen tiyatro okullarından Ecole Florent'e yazılarak devam etti.

Gerard Depardieu, Sophie Marceau, Isabelle Adjani gibi isimlerin ders verdiği Ecole Florent'te Audrey Tautou'yla aynı sınıfta okuyan oyuncu, daha sonra New York'tan gelen ve Actor's Studio'yu kuran Lee Strasberg'in oğlu John Strasberg ile Jack Garfeinden sinema ve tiyatro dersleri aldı.

Okulu dereceyle bitirmesiyle birlikte, Fransa'nın çeşitli bölgelerinde sahne alarak profesyonel tiyatro yaşamına adım attı.

Tiyatronun yanı sıra çeşitli reklam ve sinema filmlerinde de rol alan sanatçı, aynı zamanda senaryosunu kendisinin yazdığı ve yönetmenliğini de üstlendiği Papillon adlı kısa bir film çekti.

Bir gün kendisini izlemeye gelen Ferzan Özpetek ile tanışan Cansel Elçin, yönetmenin Haremsuare adlı filmiyle kamera arkasında cast oluşumu ve çekim konusunda da deneyim kazandı.

Aynı zamanda bu paylaşım, kendisine Türkiye'nin önde gelen kadın yönetmenlerinden Tomris Giritlioğlu ile tanışma fırsatını da yaratmış oldu. Tomris Giritlioğlu'nun teklifi ile birlikte, Kırık Kanatlar adlı dizi için Türkiye'ye gelen oyuncu, böylece sanat hayatını Türkiye'de sürdürmeye başlamış oldu.

Hatırla Sevgili adlı televizyon dizisinde başrolü üstlenen ve Beykent Üniversitesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 7. İletişim Ödülleri'nde, 8 bin öğrencinin katıldığı anket sonuçlarına göre "En İyi Erkek Dizi Oyuncusu" ödülü alan Cansel Elçin, Yağmur ve Durul Taylan kardeşlerin yönettiği Küçük Kıyamet adlı sinema filmi ile, Türk sinemasına da adım atmış oldu.

Özhan Eren'in yönettiği 120 adlı sinema filminde "Süleyman Teğmen" olarak karşımıza çıkan oyuncunun; yapımcılığını, yönetmenliğini ve senaryosunu üstlenmesinin yanında, birkaç sürpriz rolle de karşımıza çıktığı sinema filmi Kampüste Çıplak Ayaklar Ekim 2009'da gösterime girmiştir.

2010'da da Gönülçelen adlı televizyon dizisi ile karşımıza çıkan oyuncu ayrıca Sertap Erener'in Bir Damla Gözlerimde adlı şarkısının klibinde de oynamıştır.

4 Şubat 2011'de gösterime giren Aşk Tesadüfleri Sever filiminde konuk oyuncu olarak yer almıştır.

3 Aralık 2011'de Burcu Esmersoy ile birlikte Elle Style sunuculuğunu yapmıştır.

Oyuncu, 2011'de yayına giren Yalancı Bahar dizisinde başrol oynamıştır.

2012'de ise Kötü Yol dizisiyle yeniden başrol olarak karşımıza çıkmıştır.

2014'te Alper Akdeniz'in yönettiği Roya adlı kısa filmde Sema Öztürk ile başrol paylaşmıştır. Film 2014 Cannes Film Festivali Türkiye Standı'nda yer almıştır.