MedyaFaresi MedyaFaresi

Canlı yayında kayıp kızı için ağlayan anneden korkunç cinayet itirafı: Öldür dedim

Fox TV'de yayınlanan Kaybolan Çiçekler programında ağlayan anne kızının cinayetiyle ilgili kan donduran bir itirafta bulundu.

Eklenme: 31 Mayıs 2017 12:32 - Güncelleme: 31 Mayıs 2017 12:46

Afyonkarahisar’da 8 ay önce ortadan kaybolan 16 yaşındaki Hatice T. hakkında canlı yayında şok bir gelişme yaşandı.

TELEFON GÖRÜŞMELERİ ORTAYA ÇIKMIŞTI

Anne Fadime, baba Ali, ağabey Arif ve abla Gülsüm T, aylardır 16 yaşındayken ortadan kaybolan Hatice T.’den gelecek mutlu bir haberi bekledi. Ancak o haber bir türlü gelmedi. Hatice T.’nin ortadan kaybolması konusunda şüpheliler listesinin en üst sırasında Soner Aktaş vardı. Sürekli çelişkili cümleler kuran Soner Aktaş’ın, anne Fadime T. ile yaptığı yoğun telefon görüşmeler ortaya çıkmıştı. O görüşmelerden sonra söz vermesine rağmen Soner Aktaş, Kaybolan Çiçekler programına gelmedi.

"ÖLDÜR DEDİM"

Anne Fadime T.'nin itirafı programa damga vurdu. Kaybolan kızı için günlerdir gözyaşı döken anne, Soner Aktaş ile aralarında geçen konuşmayı da ilk defa canlı yayında açıkladı. Anne Fadime T., Soner’in kendisine “Çocuk öldü, seni de öldüreceğim” dediğini, 7 Ekim Cuma günü ise kızını öldüreceğini söylediğini anlattı. Bunlarla sınırlı kalmayan anne Fadime T. “Soner, kızımı kaçıracağını söyledi, ben de öldür dedim, bildiklerimi anlatmadım çünkü Soner beni öldürmekle tehdit etti” dedi. Açıklamaların üzerine Şuhut savcılığının talimatıyla anne Fadime T. gözaltına alındı.