Canan Danyıldız HIV virüsü iddiasından dolayı Kenan Doğulu ve Beren Saat'ten özür diledi

Dün Beyaz Magazin canlı yayınında yorumcu Canan Danyıldız kendisine gelen mesajı okuyarak ,‘’Kenan Doğulu’nun HIV virüsü kaptığını ve Beren Saat’e bulaştırdığını iddia ediyorlar ‘ demişti.

Eklenme: 07 Ağustos 2019 16:33 - Güncelleme: 07 Ağustos 2019 17:02

Bugün ise Beyaz Magazin canlı yayınında Canan Danyıldız kendisine yazılan skandal mesajı canlı yayında okuduğu için Kenan Doğulu ve Beren Saat’ten özür diledi.

Canlı yayın yaparken aniden bilgiler geldiğini belirten Danyıldız, ''Beren Saat'ten ve Kenan Doğulu'dan çok özür dilerim. Dün DM'den böyle bir iddia gelince hemen paylaştım. Ama hastalıkla ilgili yanlış bir terim kullandım. Bu sebepten ikisinden de özür dilerim'' dedi.

NE OLMUŞTU?

Dün Beyaz Magazin'de canlı yayında Canan Danyıldız'ın dile getirdiği iddiaya göre, geçtiğimiz haftalarda hastaneye kaldırılan Beren Saat, HIV virüsü taşıdığını öğrendi. Ortaya atılan bu skandal iddianın en çarpıcı yanı ise Beren Saat'in geçmişe dönük taramalarda HIV virüsünü Kenan Doğulu'dan kaptığının saptanması oldu. Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun boşanma iddialarının temelinde ise HIV virüsü iddiasının yattığı söylentiler arasında yerini aldı.