Abone Ol

Can Bonomo'nun eşi, eşinin eski sevgilisi ve karısıyla olay tatili

Hürriyet yazarı Savaş Özbey, bugünkü köşesinde, "Eski sevgiliden tatil arkadaşı olur mu" başlıklı bir yazı kaleme alarak, magazin dünyasının konuştuğu iki çifti ele aldı.

Can Bonomo'nun eşi, eşinin eski sevgilisi ve karısıyla olay tatili

Ünlü şarkıcı Can Bonomo, oyuncu eşi Öykü Karayel'le çıktıkları tatilde, Karayel'in eski sevgilisi Bartu Küçükçağlayan ve onun eşi Merve Özgüle de eşlik etmişti.

Eşinin eski sevgilisi Bartu Küçükçağlayan ve onun eşiyle beraber tatil yapan Can Bonomo, çok konuşulmuştu. Bonomo da konuyla ilgili olarak geçen günlerde bir açıklama yapmış ve "Bartu benim çok yakın ve samimi bir arkadaşım. Öykü de eşim ve en sevdiğim insan. 2020 yılındayız" demişti.

"ZOR BİR DURUM..."

Hürriyet yazarı Savaş Özbey ise, bugünkü köşesinde, "Eski sevgiliden tatil arkadaşı olur mu?" başlıklı bir yazı kaleme alarak, magazin dünyasının konuştuğu iki çifti ele aldı.

"Can Bonomo’nun duruma çok 'cool' yaklaştığı kesin" diyen Özbey, "Sadece benim için biraz, nasıl desem... Zor bir durum, konforsuz bir durum olurdu" dedi. Kendisinin tavrının Bonomo kadar "cool" olmayacağından emin olduğunu belirten Özbey, "Kimseye belli etmesem bile kendi içimde zorlanırdım açıkçası. O yüzden başka zorlanabilecek insanları anlayabiliyorum. Bu bizi 'gayri medeni' yapmaz değil mi? Yoksa yapar mı?" diye sordu.

Savaş Özbey'in yazısı şu şekilde:

"Can Bonomo, eşi Öykü Karayel, Karayel’in eski sevgilisi Bartu Küçükçağlayan ve onun eşi Merve Özgüle birlikte tatil yaptı, derdi bizi sardı: Beğenip alkışlayanlar, yadırgayıp eleştirenler, benim gibi iki arada bir derede kalanlar...

Öykü Karayel-Can Bonomo ile Merve Özgüle-Bartu Küçükçağlayan çiftlerinin birlikte tatil yapması sosyal medyanın gündemi olmuştu.

Çünkü Öykü Karayel ile Bartu Küçükçağlayan eski sevgili.

Etiler’de bir restoran çıkışında, çok konuşulan bu tatil sorulunca Can Bonomo şöyle dedi: “Evet, birlikte tatile çıktık. Bir şey söylememe gerek yok. Bartu benim çok yakın, çok samimi arkadaşım. Öykü de benim canım eşim, bu hayatta en sevdiğim insan.”

Her kafadan başka bir ses çıkıyor.

Mesela Onur Baştürk, Can Bonomo’nun tavrını “Bruce Willis”vari bulmuş Kelebek köşesinde.

“Bin kilometre öteden ışıldayan elmas gibi” diyor.

Evet, Can Bonomo’nun duruma çok “cool” yaklaştığı kesin.

“83 milyonda beraber tatile çıkacak başka kimseyi bulamadın mı” taraftarlarından da değilim.

Sadece benim için biraz, nasıl desem... Zor bir durum, konforsuz bir durum olurdu.

Eşinin eski sevgilisi aynı zamanda “çok yakın, çok samimi arkadaşın” olacak.

“Hadi buyur bir de bununla baş et, zaten bir tek senin başına gelir böylesi” derdim kendime.

Ve benim için bunu söylemesi, kabullenmesi, yaşaması Can Bonomo kadar “cool” olmazdı.

Kimseye belli etmesem bile kendi içimde zorlanırdım açıkçası. O yüzden başka zorlanabilecek insanları anlayabiliyorum.

Bu bizi “gayri medeni” yapmaz değil mi? Yoksa yapar mı?

Yazının devamı için TIKLAYIN