Abone Ol

Camdaki Kız'ın Hayri'si Cihangir Ceyhan'ın Yeni İmajı

Camdaki Kız ikinci sezonunda tüm izleyicilerin merakını uyandıran Hayri karakterini canlandırması beklenen oyuncu Cihangir Ceyhan, yeni imajını paylaştı.

Camdaki Kız'ın Hayri'si Cihangir Ceyhan'ın Yeni İmajı

Kanal D'nin sevilen dizisi Camdaki Kız ikinci sezonu hızlı başladı. Dizide bir türlü yüzünü göstermeyen Hayri karakterini Cihangir Ceyhan'ın canlandıracağı ortaya çıktı. Ceyhan'ın dizi için imaj yenilemesi dikkat çekti.

İMAJ DEĞİŞTİRDİ

Oyuncu Cihangir Ceyhan'ın canlandıracağı Hayri karakteri, izleyici için uzun bir süredir gizemini koruyordu.

2. sezonun başlamasıyla birlikte gözler Cihangir Ceyhan'ın Hayri performansına çevrildi. Ancak yeni sezonu geçtiğimiz gün başlayan Camdaki Kız dizisinde Hayri karakterinin yüzü yine gösterilmedi.

Cihangir Ceyhan'ın Camdaki Kız’da canlandırdığı Hayri karakteri için imaj değiştirdiği ortaya çıktı. Yeni projesi için bıyık bırakan Ceyhan'ın dizideki akıbeti ilerleyen bölümlerde belli olacak.

İşte o kare...

Camdaki Kız'ın Hayri'si Cihangir Ceyhan'ın Yeni İmajı - Resim: 1

HAYRİ KARAKTERİNE CAN VEREN CİHANGİR CEYHAN KİMDİR?

Cihangir Ceyhan, 15 Ekim 1989 tarihinde Adana'da dünyaya gelmiştir. Henüz evli olmamakla birlikte, ilişkisinin de olmadığı bilinmektedir.

Aslen baba tarafından Elazığlı olan Ceyhan İstanbul'da iki buçuk yıl kamera önü oyunculuk dersi aldı. Sonrasında Adana'ya geri döndü.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Yusuf isimli sinema filminde hayat verdiği Serdar karakteri ile yaşamıştır. Ardından internet üzerinden yayınlanan Sıfır Bir Adana dizisinde Cio karakterini canlandırmış ve geniş bir hayran kitlesine sahip olmuştur.

Çukur dizisinde Azer karakterini canlandıran Cihangir Ceyhan, senaryo gereği ölerek diziye veda etti. Ekranlara kısa bir ara veren Cihangir Ceylan, 2020 yapımı Alev Alev dizisinde Ömer karakterini oynamıştır.