Abone Ol

Çakallarla Dans'ın yönetmeninden ilk dizi: Klavye Delikanlıları

Çakallarla Dans Serisi’nin yaratıcısı Murat Şeker, ilk dizisiyle, bu kez haftalık güldürmeye geliyor.

Çakallarla Dans'ın yönetmeninden ilk dizi: Klavye Delikanlıları

Sinema seyircisinin yüzünü güldüren komedi filmlerinin ve son dönem Türk Sineması’nın fenomenlerinden Çakallarla Dans Serisi’nin yaratıcısı Murat Şeker, ilk dizisiyle, bu kez haftalık güldürmeye geliyor.

Tüm projeleri sinema salonlarında olduğu kadar, televizyon ekranında da büyük ilgi gören Murat Şeker, şimdi televizyon için yazıyor.

Senarist, yapımcı ve yönetmen Murat Şeker, Aşk Tutulması, Aşk Geliyorum Demez, Deliormanlı filmleri ile Çakallarla Dans serisi ile sinema sektörüne damga vurmuş isimlerden biri.

Yapımcılığını Süreç filmin gerçekleştireceği, senaryosu Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi’ye ait olan Klavye Delikanlıları’nın genel yönetmenlik koltuğuna da Murat Şeker oturuyor.

Şeker, “Artık televizyona bir dizi yapmanın zamanı gelmişti. Anlatacak çok şey birikti” diyerek Klavye Delikanlıları projesini müjdeledi.

Komedi-Aksiyon türündeki dizi, Klavye Delikanlıları’nın sanal ve gerçek Dünya arasında başlarından geçen tehlikeli maceraları, Murat Şeker ve ekibinin eğlenceli diliyle ekrana taşıyacak.