Abone Ol

Çağla Şikel İle Kaan Yıldırım Birlikte mi? İlk Kez Açıkladı!

Çağla Şıkel'ın adı oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk dedikodularına karışmıştı. Çağla Şikel bu iddialara ilk kez yanıt verdi.

Çağla Şikel İle Kaan Yıldırım Birlikte mi? İlk Kez Açıkladı!

Ünlü manken ve sunucu Çağla Şıkel, önceki gün Etiler’deki bir eczanede objektiflere yansıdı. Covid-19 nedeniyle 1.5 yıl ara verilen eğitim öğretimin yeniden başlamasıyla mutluluk yaşadığını anlatan Şıkel, “Şimdi çocukları almaya gidiyorum. Çok mutlular. Çocuklar bugünü çok bekliyordu onların okumaya daha çok ihtiyacı var” ifadelerini kullandı.

"BU İŞTEN KURTULAMAYACAĞIZ"

Snob Magazin'in haberine göre Çağla Şıkel, hala aşı olmaktan kaçınanların olduğunun hatırlatılması üzerine ise “Aşı olmayanlar Covid-19'un bitmesini beklemesinler! Yani Covid-19'un bitmesini bekleyen birilerinin mutlaka aşı olmuş olması ve umutlanıyor olması lazım. Çünkü bizim tek yolumuz aşı! Bu salgın başka bir şekilde bitmeyecek. Toplumun tamamı aşı olmadıkça, farklı mutasyonlar görmeye devam edeceğiz ve bu işten kurtulamayacağız” şeklinde konuştu.

Çağla Şikel İle Kaan Yıldırım Birlikte mi? İlk Kez Açıkladı! - Resim: 1

"ARAMIZDA AŞK YOK"

Çağla Şıkel'ın adı oyuncu Kaan Yıldırım ile aşk dedikodularına karışmıştı. Bu iddiaya yanıt veren Şıkel, “Aramızda aşk yok. Kaan’la sadece arkadaşız, aramızda ilişki olma ihtimali de yok” diyerek dedikodulara son noktayı koydu.