Abone Ol

Buket Aydın poz verdi, Nazlı Çelik trend oldu!

PKK/YPG'lilerin gazetecilere saldırdığı bölgeye giderek poz veren Buket Aydın, Mehmetçik ile birlikte operasyona katılan Nazlı Çelik ile kıyaslandı. Aydın'ın fotoğrafından sonra Nazlı Çelik Twitter'da trend oldu.

Buket Aydın poz verdi, Nazlı Çelik trend oldu!

Sunucu Buket Aydın, Barış Pınarı Harekatı devam ederken, PKK/YPG'lilerin gazetecilere saldırdığı bölgeye gitti ve orada verdiği pozu Instagram hesabından paylaştı. Buket Aydın'ın makyajlı halde poz vermesi sosyal medyada olay olunca Nazlı Çelik ile kıyaslandı.

BÖLGEDE VERDİĞİ POZLA GÜNDEM OLDU

Sunucu Buket Aydın'ın bölgede verdiği poz sosyal medyada olay oldu. Aydın'a ilk tepki CHP'li Mehmet Bekaroğlu'dan geldi. Bekaroğlu, Aydın'ın pozları için "Siz sanki defileye çıkmış poz veriyorsunuz. O kadar boyanmaya nasıl zaman buldunuz" ifadelerini kullandı.

Buket Aydın poz verdi, Nazlı Çelik trend oldu! - Resim: 1

Buket Aydın poz verdi, Nazlı Çelik trend oldu! - Resim: 2

"TERÖR ÖRGÜTÜNÜN DEĞİL SİZİN HEDEFİNİZ OLMAK ŞAŞIRTIYOR"

Buket Aydın olay olan pozlarıyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaparak "Ailemizi geride bırakıp canımızı hiçe sayıp her türlü riski alıp Akçakale'den tüm gelişmeleri sizlere aktarmaya çalışırken terör örgütünün hedefi olmak bizi şaşırtmıyor da sizlerin hedefi olmak çok şaşırtıyor doğrusu @MBekaroglu" dedi.

Buket Aydın poz verdi, Nazlı Çelik trend oldu! - Resim: 3

NAZLI ÇELİK TREND TOPİC OLDU

Buket Aydın'ın bölgeye giderek poz vermesi haber sunucusu Nazlı Çelik ile kıyaslanmasına da neden oldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı Buket Aydın ve Nazlı Çelik'in askerlerle çektirdiği fotoğrafları birleştirerek eleştirdi.

Aydın’ın Star Ana Haber Sunucusu Nazlı Çelik’in basit bir taklidi olduğu ve arada ciddi bir kalite farkı olduğu yorumları yapıldı.

Kimi kullanıcılar ise Buket Aydın’ın sınır bölgesine sadece şov amaçlı gittiğini ve sadece 6 saat durup birkaç paylaşım yaptıktan sonra geri döndüğünü iddia etti.

Aydın’ın askerlere destek amaçlı gittiğini söyleyip yalnız başına ABD filmlerini andırırcasına bir görsel paylaşması da eleştirilen diğer konu oldu.

İşte Nazlı Çelik ve Buket Aydın hakkında atılan bazı tweetler:

Buket Aydın poz verdi, Nazlı Çelik trend oldu! - Resim: 4

Buket Aydın poz verdi, Nazlı Çelik trend oldu! - Resim: 5