MedyaFaresi MedyaFaresi

Buket Aydın Emir Sarıgül'ü Gülşah Saraçoğlu'nun ex aşkıyla mı aldattı?

Bir süredir Emir Sarıgül ile aşk yaşayan Eski Kanal D Haber spikeri Buket Aydın'ın bugünlerde sessiz sedasız yeni bir ilişkiye yelken açtığı iddia edildi. Aslı Sertdemir'in yazısına göre, Buket Aydın'ın yeni sevgilisi ise tanıdık bir isim çıktı.

Eklenme: 10 Aralık 2020 00:34 - Güncelleme: 10 Aralık 2020 00:47

Yeni Birlik gazetesi yazarı Aslı Sertdemir, bugünkü yazısında sosyeteyi sarsan aldatma olayının detaylarını isimleri ifşa etmeden anlattı. Yazıda kastedilen kişilerin Buket Aydın, Emir Sarıgül, Gülşah Saraçoğlu ve Nuri Ensari olduğu iddia edildi.

İşte Aslı Sertdemir'in o yazısı:

Bu haber cumartesiyi beklemez. Haber beklese ben bekleyemem. Maazallah kurdeşen döker, sabırsızlıktan atak geçirirdim. Zaten fısıltılar ara sokaklardan ana caddelere düştü düşecek.

Şimdi, anlatacağım bu olayın kahramanlarını hepimiz tanıyoruz. Maşallah kızımızın sansasyonları tek tek değil buket bukeeet… Medya patronu sevgilisiyle, yaşadığı yasak aşkı duyana kadar biz onu kocasıyla mutlu sanıyorduk. (Gerçi bu yasak aşk hiç ispatlanamadı.) O dönem nedendir bilinmez, kızımız bir anda o havalı işinden kovuldu. Her ne kadar “ben kovulmadım!” dese de ona inanan pek olmadı.

Daha bu haberler soğumadan, bir başka yasak aşkla tekrar gündem oldu. Ama bu kez işler biraz farklıydı. Kızımız hala evli olsa da oğlumuz bekardı. Ta ki kendi boşanana kadar çıkan fotoğrafları, dedikoduları inkar etti. Jet hızı ile boşandığı gibi düşman çatlatan fotoğraflar paylaşıp, ilişkisini cemi cümleye ilan etti.

Bir zamanlar afrasından tafrasından geçilmeyen, spikerimsi kızımız bu ilişkisinde de umduğunu bulamamış olacak ki… Genç, bekar, zengin ve başkanın oğlu sevgilisini de aldattığı dedikoduları aldı başını gidiyor.

Bu yeni sevgili adayı da yine bilinen bir iş adamı… Taze çifti İstanbul’un bilinen mekanlarında görenler de olmuş. Yasaklara kadar arkadaşları ile gezip tozmuşlar. Hatta beyefendi, Instagram’dan kızımızın fotoğraflarını da beğenmeye başlamış. Ama sonra ne olduysa, beğenilerini geri almış. Bu arada beyimizin dosyası da bi hayli kabarık.

Evlilik, söz, nişan, mankenler ve en çok konuşulan da sarışın modacı sevgili… Şimdiler de ikisinin de medeni durumu bekar. Ama gelin görün ki kızımızın hala devam etmekte olan bir ilişkisi var.

Beyimiz de tazecik bir nişan atmış. Pahalı hediyelere düşkünlüğü ile nam salmış, çok eşli bu hatunun gidişatı bana hayra alamet görünmüyor. Umarım o da kendini efsunlu sanmıyordur. Sonuçta hepimiz gördük “Bana hiç biişii olmaz!” diyenleri…

Aslı Sertdemir / Yeni Birlik