MedyaFaresi MedyaFaresi

Big Brother evine 7. haftada veda eden isim kim oldu?

‘Big Brother Türkiye’nin Cumartesi akşamı ekrana gelen 7. hafta eleme gecesi ilklere ve sürprizlere sahne oldu.

Eklenme: 17 Ocak 2016 20:45 - Güncelleme: 11 Nisan 2016 00:02

‘Big Brother’, ilk kez ‘dokunulmazlık görevi’ni oynatmadı. İlk kez adları eleme listesinde yer alan dört isim birden izleyici oylamasına kaldı. Gökçen ilk kez dokunulmazlığı elde etti.

Rezan ilk kez en çok izleyici oyunu aldı. Hüseyin ilk kez elenme kaygısı yaşadı. ‘Big Brother’ın verdiği ‘Çark’ görevinin sonunda, ‘Big Brother Türkiye’ evinden ilk hafta elenen Alphan eve geri geldi. Onur liderliği, Gökçen dokunulmazlığı elde etti.

Rezan ile Seda ise eleme listesine girdi. İlkler ve sürprizler akşamında, ‘Big Brother Türkiye’ evine veda eden isim ise, izleyicilerden en az oyu alan Emrah oldu.

GÖKÇEN, REZAN, EMRAH VE HÜSEYİN’E BÜYÜK ŞOK!

Eleme listesinden adlarını çıkarmak için son şansları olan ‘dokunulmazlık görevi’ni heyecanla  bekleyen Gökçen, Rezan, Emrah ve Hüseyin, ‘Big Brother’ın, ev halkının hafta içinde bir çok kez yaptığı kural ihlallerinden dolayı, bu hafta  ‘dokunulmazlık görevi’ni oynatmayacağını  açıklamasıyla büyük bir şok yaşadılar.

Big Brother'da şok kavga! Çağla çıldırdı

 ‘ÇARK’ GÖREVİNDE BÜYÜK HEYECAN YAŞANDI

‘Dokunulmazlık görevini’ oynatmayan ‘Big Brother’, ev halkına ‘Çark’ görevi verdi. 

‘Dokunulmazlık’, ‘Liderlik’, ‘Eleme Listesi’, ‘Video İzlet’ ve ‘Geri Getir’ seçeneklerinden  oluşan ‘Çark’ görevinde; Sinan ve Hüseyin’in seçimi ile Onur, 8. haftada evin yeni lideri oldu.                         

Big Brother evinde Funda ve Rezan neden kavga etti?

 7 haftada 6 kez eleme listesine giren Gökçen, Rezan’ın tercihi ile dokunulmazlığı elde etti ve  haftalar sonra rahat bir nefes aldı.

Funda, İdil ve Arsel’in payına ise ailelerinin videolarını  izlemek düştü. ‘Big Brother’ bir sürpriz yaptı ve Seda’ya da ailesinin videosunu izletti.

ALPHAN, ‘BIG BROTHER TÜRKİYE’ EVİNE GERİ GELDİ

‘Çark’ görevi, ‘Big Brother Türkiye’nin ilk haftasında elenen Alphan’a da eve geri gelmesinin önünü açtı.

İdil Naz Kaluç'un göğüs dekoltesi olay oldu

 Çarkı çevirip ‘Geri Getir’ seçeneğini tutturan Funda, eve, Çağla’nın geri gelmesini istediğini söyledi.

O andan sonra ‘Big Brother Türkiye’ evinin kapıları Çağla için yeniden açıldı.

Ancak, ‘Çark’ görevi için Funda’dan daha sonra çarkın başına geçen Onur da ‘Geri Getir’ seçeneğini tutturdu.

Big Brother'da Arsel İdil'in dudaklarına yapıştı, yayın kesildi

 Onur ise, eve geri gelmesini istediği ismin Alphan olduğunu söyledi. Kurallar gereği, son söylenen isim geçerli olduğu ve Onur da Funda’dan daha sonra çark görevini yerine getirip, Alphan’ın ismini söylediği için ‘Big Brother Türkiye’ evine geri gelen kişi Alphan oldu.

Funda’nın adını söylediği Çağla’ya ise ‘Big Brother Türkiye’ evinin kapıları kapandı.

SEDA VE REZAN ELEME LİSTESİNDE

Çarkı çevirip ‘Eleme Listesi’ seçeneğini tutturan İdil, 8. Haftanın eleme listesi için Seda’nın adını verdi. Seda da ‘Eleme Listesi’ seçeneğini tutturdu ve Rezan’ın ismini söyledi.

Big Brother'da İdil'i sinirden ağlatan şaka!

İZLEYİCİLER ‘EMRAH GİTSİN’ DEDİ

İlk kez eleme listesindeki dört ismin birden izleyici oylamasına kaldıkları gecede, ‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri verdikleri oylarla Rezan, Gökçen ve Hüseyin’i korudu. Emrah ise, izleyicilerden en az oyu alarak 7. haftada, ‘Big Brother Türkiye’ evine, 1 milyon liralık rekor ödüle ve hayallerine veda etti. Bu hafta izleyicilerden en çok oyu Rezan aldı. Altı haftadır evden gitmesi istenen Gökçen ise, en çok alan ikinci isim oldu ve yine ‘Big Brother Türkiye’ evinde kaldı.