MedyaFaresi MedyaFaresi

Beyaz Show'da Seren Serengil'in ilişki sözleşmesi şaşkınlığı

Kanal D'de ekrana gelen Beyaz Show'a konuk olan Seren Serengil'in sevgilisiyle yaptığı ilişki sözleşmesi programda şaşkına çevirdi.

Eklenme: 31 Mart 2018 08:58 - Güncelleme: 31 Mart 2018 09:01

Kanal D’nin sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen talk- show programı Beyaz Show'a dün gece sanatçı Rafet El Roman, magazin dünyasının sevilen ismi Seren Serengil, gazeteci Cengiz Semercioğlu, oyuncu Ümit Erdim, Bilgehan Demir ve Amerikan Güreşi yıldızları, Bizim Köyün Şarkısı filmi ile Güldüy Güldüy Show çocuk ekibi konuk oldu.

Seren Serengil ve Yaşar'ın birlikte seslendirdiği şarkıya Beyazıt Öztürk'te dahil oldu! Beyazıt Öztürk, Yaşar'ın sesinin yer aldığı parçada kendi okuyormuş gibi yaparak; tüm izleyenleri bu güzel şarkıdan haberdar etti.

RAFET EL ROMAN VE KIZINDAN DÜET

Rafet El Roman, sesi çok güzel olan kızı Su ile birlikte seslendirdiği İngilizce şarkıyı Beyaz Show stüdyosunda da paylaştı.

SEREN SERENGİL'İN İLİŞKİ SÖZLEŞMESİ ŞAŞIRTTI

Seren Serengil ve Yaşar arasında yapılan ilişki sözleşmesinin maddelerini okuyan Beyaz başta olmak üzere tüm stüdyo çok şaşırdı.İlk önce Yaşar'ın esprili maddelerini okuyan Beyaz, ardından Seren Serengil'in zorlayıcı maddelerini okuyunca tüm stüdyo hayret etti.