MedyaFaresi MedyaFaresi

Beşiktaş'ı karıştıracak video! Şafak Mahmutyazıcıoğlu Atalay Demirbaş'a kafa attı...

Atalay Demirbaş, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun görüşmek için kendisini Bakırköy'de bir mekana çağırdığını söyledi. Gergin geçen görüşme sonrası yerinden kalkan Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Atalay Demirbaş'a 2 kez arka arkaya kafa attığı görüntülerde yer aldı.

Eklenme: 18 Kasım 2019 16:03 - Güncelleme: 18 Kasım 2019 16:10

Beşiktaş'ın eski yönetim kurulu üyesi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun iş ilişkisine girdiği Atalay Demirbaş ile kavgasının görüntüleri sosyal medyaya düştü.
 
Atalay Demirbaş, yaptığı açıklamada Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun görüşmek için kendisini Bakırköy'de bir mekana çağırdığını söyledi. 

Demirbaş, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Atilla Türker tarafından daha önce kaleme alınan ve Ajansspor'da yayınlanan 10 milyon dolarlık çeklerle ilgili görüşmek istediğini belirtti.

Gergin geçen görüşme sonrası yerinden kalkan Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun Atalay Demirbaş'a 2 kez arka arkaya kafa attığı görüntülerde yer aldı.

İşte o video...

Atalay Demirbaş dün yaşanan bu gelişmeler üzerine Cumhuriyet Başsavcılığı'na elindeki belge ve görüntülerle suç duyurusunda bulundu.

Demirbaş konuyla ilgili Ajansspor'a yaptığı açıklamada, 'Şafak Mahmutyazıcıoğlu beni ölümle tehdit etti ve yalan söylememi istedi. Daha önce Beşiktaş'ın 10 milyon dolarlık çeklerle Kuzu Grup'a kendi elleriyle vermişti. Bu olaya ben de şahidim. Ancak şimdi benim yalan söylememi istiyor ve çeklerin Umut Güner tarafından verildiğini ifade etmem konusunda baskıda bulundu' dedi.

Atalay Demirbaş'ın suç duyurusu