Abone Ol

Berfu Yenenler: İkinci çocuğu isityorum

Sunucu Eser Yenenler ile bir yıla yaklaşan evliliklerinin mutlu bir şekilde sürdüğünü anlatan Berfu Yenenler, “Eser’de neyi gördün de ‘bu adamdan çocuk yaparım’ dedin?” sorusuna cevap verdi.

Berfu Yenenler: İkinci çocuğu isityorum

Geçtiğimiz haziran ayında Eser Yenenler ile nikah masasına oturan Berfu Yenenler, YouTube kanalında merak edilenleri anlattı.

Berfu Yenenler, takipçilerinden gelen sorulara da içtenlikle cevap verdi.

Okul, evlilik ve çocuk hakkında bilinmeyenlerini masaya yatıran Yenenler, sözlerine Eser Yenenler ile aldığı evlilik kararını anlatarak başladı.

HEP EVLİ GİBİYDİK

Evliliğin korkulacak bir mecra olmadığını savunan Yenenler, “Bence evlilik korkulacak bir şey değil. Evlendiğin insandan korkabilirsin ‘Ben bu insanla nasıl vakit geçireceğim, ne yapacağım bütün hayatım boyunca' gibi şeylerden korkabilirsin. Bu yüzden hiç korkum yok, hep evli gibiydik. Hayatımıza bir tombik eklendi sadece.” diye konuştu.

İKİNCİ ÇOCUĞU İSTİYORUM

Çocuk sahibi olmanın müthiş bir duygu olduğunu dile getiren Yenenler, “Çocuk aşırı güzel bir şey ama dördüncü aydan sonra. Hamilelik süper bir şey o 9 ay müthiş. Çocuk olduktan sonraki 3 ay anne karnına geri dönmek istiyor ve sürekli sinirleniyor her şeye. 6'ncı aydan sonrası da muhteşem dünyadaki en güzel his olabilir. Zaten insanlar 6'ncı aydan sonra ikinci çocuğu yapmak istiyor. Şu an bende de öyle hisler başladı. Onunla vakit geçirirken çok mutlu oluyorum. İkinci çocuğu ben yüzde 60 istiyorum Eser ise yüzde 20 falan.” şeklinde konuştu.